Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Total products: 11
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Дијагонала
- Сите -
Резолуција на монитор
- Сите -
Тип на монитор
- Сите -
Време на одзив
- Сите -
Дисплеј порти
- Сите -
Built-in Speakers
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

денови

Dell Professional P2012HT 20" 1600 x 900 5 ms LCD Monitor

Part number: Dell P2012HT

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Fujitsu 19" B19-6 black LED 1280 x 1024

Part number: B19-6

Производител: FUJITSU

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL UltraSharp U2312HM 23" Full HD 1920x1080

Part number: U2312HM

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Dell Professional P190ST 19" LCD Monitor Full HD 1280 X 1024

Part number: P190ST

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkVision LT2252PWA 22" wide LED (1680 x 1050)

Part number: LT2252PWA

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

BENQ BL2410 24" | 1920 x 1080 (Full HD) | LED | DVI | VGA (d-sub) | DP | USB 2.0 | Sp...

Part number: BL2410

Производител: BENQ

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Dell Professional P2213T 22" 1680 x 1050 LCD Flat Panel

Part number: P2213T

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Samsung SyncMaster BX2440 24" | 1920 x 1080 (Full HD) | DVI | VGA (d-sub)

Part number: BX2440

Производител: Samsung

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Acer B193 19" LCD 1280 x 1024, VGA, DVI

Part number: Acer B193

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Philips 223V5L 22" Full HD SmartControl Lite

Part number: 223V5L

Производител: Philips

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Dell Professional G2410t / P2412HB 24" 5ms 60 Hz D-Sub, DVI-D LCD Monitor

Part number: G2410t

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback