Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 27
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Капацитет
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Тип на куќиште
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
SSD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 6005 Pro SFF Athlon II X2 220/2GB ...

Part number: 6005 Pro Win10

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Media center Micro PC HP Compaq Elite 8200 USDT In...

Part number: 8200 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer – Intel® Core™ i5-2400/8GB DDR3/250 GB/VGA 1050NEW/DVD-RW/Win10
Бесплатна достава Гејминг

Цена

26.500  ден.

Редовна цена:

28.000 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer – Intel&r...

Part number: Optiplex 990 Win10Pro

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8300 SFF Intel® Core™ i5...

Part number: 8300 SFF Win10

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 SFF – Intel® Core&trad...

Part number: Optiplex 990 SSD

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Bundle 19" Monitor Dell + PC Lenovo ThinkCent...

Part number: M58+Monitor

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq 6305 Pro SFF AMD A8-Series A8-5500B/4GB ...

Part number: 6305 Pro

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower – Intel® Co...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower – Core i5 2400/...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 6005 Pro SFF Athlon II X2 220/4GB ...

Part number: 6005 Pro SSD

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 790 Intel® Core™i3-2120/4G...

Part number: OptiPlex 7010

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 7010 SFF – Intel® Core&tra...

Part number: Optiplex 990 Win10Pro

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8300 USDT Intel® Core™ i...

Part number: 8300 SFF Win10

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Bundle 24" Monitor Dell + PC Dell Optiplex 99...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 790 Intel® Core™ i3-2120/4GB RAM/250GB HDD/NO ODD/Win10
Бесплатна достава

Цена

10.900  ден.

Редовна цена:

11.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 790 Intel® Core™ i3-2120/4...

Part number: OptiPlex 790

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 22" Monitor Dell + PC DELL OptiPlex 790 Intel® Core™ i3-2120/4GB RAM/250GB HDD/NO ODD/Win10 Keyboard and Mouse
Бесплатна достава Пакет

Цена

15.500  ден.

Редовна цена:

16.500 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 22" Monitor Dell + PC DELL OptiPlex 79...

Part number: OptiPlex 790

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 790 Intel® Core™i3-2120/4GB RAM/120GB SSD NEW+250GB HDD/NO ODD/Win10
Бесплатна достава SSD

Цена

14.700  ден.

Редовна цена:

15.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 790 Intel® Core™i3-2120/4G...

Part number: OptiPlex 790 SSD

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка
Media center Micro PC HP Compaq Elite DC7900 USDT Intel C2D E8400/2GB DDR2/160GB/Android
Бесплатна достава

Цена

4.000  ден.

Гаранција

365

дена

Media center Micro PC HP Compaq Elite DC7900 USDT ...

Part number: 7900 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка
Media center Micro PC HP Compaq Elite 8000 USFF Intel® Core™2 Duo E7500/2GB DDR3/160GB/Android
Бесплатна достава

Цена

4.900  ден.

Гаранција

365

дена

Media center Micro PC HP Compaq Elite 8000 USFF In...

Part number: 8000 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 6005 Pro SFF Athlon II X2 220/2GB DDR3/250GB/No Os
Бесплатна достава

Цена

4.200  ден.

Редовна цена:

4.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 6005 Pro SFF Athlon II X2 220/2GB ...

Part number: 6005 Pro

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8300 SFF Intel Core i5 3470/8GB DD...

Part number: 8300 SFF Win10

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 SFF – Intel® Core&trad...

Part number: Dell

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M58 Intel® Pentium® E52...

Part number: ThinkCentre M58

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Custom Build Intel Tower/80GB - 500GB/2GB - 8GB RAM/NoODD
Бесплатна достава Распродажба

Цена

3.000  ден.

Редовна цена:

4.500 ден.

Гаранција

180

дена

Custom Build Intel Tower/80GB - 500GB/2GB - 8GB RA...

Part number: Custom Build

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP 8200 USDT Micro PC Intel® Core™ i5-24...

Part number: HP 8200

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M81 Slim Desktop – Intel&...

Part number: ThinkCentre M81

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Optiplex 990 SFF – Intel® Core™ i5-2400/8GB DDR3/250GB HDD/DVD-RW/Win10Pro
Бесплатна достава

Цена

19.500  ден.

Редовна цена:

20.900 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 SFF – Intel® Core&trad...

Part number: Dell

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback