Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 33
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Тип на куќиште
- Сите -
Технологија на процесор
- Сите -
Clock Speed:
- Сите -
Max Turbo Frequency:
- Сите -
Core Name
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Тип на оптички уред
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

DELL OptiPlex 790 Desktop Core™ i3-2100/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

10.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 790 Desktop Core™ i3-2100/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home

Part number: OPTIPLEX 790 win10

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i3-3220/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD /Win10Home

Part number: 7010 USFF Win10

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-2400s/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Hom...

Part number: 7010 USFF Win10

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-3470s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD/ Win10Hom...

Part number: 7011 USFF Win10

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Acer Veriton M2632G Tower Core™ i5-4670T/ 8GB DDR3/ 240GB SSD + 500GB HDD/ Win10Home

Part number: Veriton M2632G win10

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i5-3470/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ Win10 PRO
Бесплатна достава

Цена

14.900  ден.

Редовна цена:

16.500 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i5-3470/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ Win10 PRO

Part number: DELL 7010 SFF 120PRO

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i5-3470/ 8GB DDR3/ 256GB SSD/ Win10 PRO
Бесплатна достава

Цена

15.900  ден.

Редовна цена:

17.500 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i5-3470/ 8GB DDR3/ 256GB SSD/ Win10 PRO

Part number: DELL 7010 SFF 256PRO

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell OptiPlex 9010 Tower Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB HDD/ DVD/ Win1...

Part number: OPTIPLEX 9010 Win10

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500GB HDD+120GB SSD New/ No ODD/ ...

Part number: HP EliteDesk 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP 400 G1 SFF Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 250GB SSD + 250GB HDD/ WIN10 Pro
Бесплатна достава

Цена

17.900  ден.

Редовна цена:

19.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP 400 G1 SFF Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 250GB SSD + 250GB HDD/ WIN10 Pro

Part number: HP 400 G1 PRO

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава

Цена

19.900  ден.

Редовна цена:

21.500 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD/ Win10Hom...

Part number: 7012 USFF Win10

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell OptiPlex 3020 Tower Core™ i5-4570 4th gen/ 16GB DDR3/ 240GB SSD + 500GB HDD / W...

Part number: OPTIPLEX 3020 Win10

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 SFF Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/120GB SSD NEW + 250GB HDD/ Win10 Ho...

Part number: HP8200

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250 GB HDD /DVD

Part number: ThinkCentre M82

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250 GB HDD / DVD / Win10 Home

Part number: ThinkCentre M82

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Elite 8200 Tower Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 250GB HDD/ DVD/ Win10Ho...

Part number: 8200 ELITE Tower

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 SFF Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 250GB HDD/ DVD-RW/...

Part number: 8200 ELITE SFF

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

New PC 4th gen i5 DD-OfficePro Delux Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce G...

Part number: DDOfiicePro Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

New PC 3th i7 gen DD-Render Delux Core™ i7-3770 / 8GB RAM/ 1TB HDD/ DVD/AMD Radeon&t...

Part number: DDRender Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500GB HDD/ No ODD/ Win10Home

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Optiplex 390 Desktop Core™i3-2100/ 8GB RAM/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home

Part number: Optiplex 390

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M91P SFF Core™ i5-2400/ 8GB RAM/ 120 GB SSD/ DVD/ Win10 Home

Part number: ThinkCentre M91P

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 4GB DDR3/ 320GB HDD/ DVD/ Win10Home

Part number: Optiplex 980

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Optiplex 390 Tower Core™i5-2400/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ DVD/ Win10Home

Part number: Optiplex 390

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ 8GB RAM/ 240 GB SSD/ Win10 Home

Part number: Elitedesk 800 G1 SSD

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i7-3770/ 8GB RAM/ 240GB SSD/ DVD/ Win10

Part number: OptiPlex 7010 i7

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteDesk 800 G2 Mini PC Core™ i5-6500T/ 8GB DDR4/ 500 GB HDD

Part number: Elitedesk 800 G2

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i7-4770/ 16GB DDR3/ 500GB HDD/ No ODD/ Win10Pro

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP ProDesk 600 G2 SFF Core™ i5-6500 6th Gen/ 8GB DDR4/ 500GB HDD/ DVD/ Win10Home

Part number: HP ProDesk 600 G2

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 8200 USDT Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Win10Home
Бесплатна достава

Цена

10.900  ден.

Редовна цена:

12.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 USDT Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Win10Home

Part number: 8200 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

AIO DELL OptiPlex 9020 23" Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win10 Pro
Бесплатна достава

Цена

25.000  ден.

Редовна цена:

28.900 ден.

Гаранција

365

дена

AIO DELL OptiPlex 9020 23" Core™ i5-4570S / 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD-RW/ Win10 ...

Part number: OPTIPLEX 9020

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

AIO Lenovo ThinkCentre M93z 23" FullHD Core™ i5-4570S/ 4GB DDR3/ 500GB HDD/ DVD-RW/ Win10 Pro
Бесплатна достава

Цена

25.000  ден.

Редовна цена:

27.500 ден.

Гаранција

365

дена

AIO Lenovo ThinkCentre M93z 23" FullHD Core™ i5-4570S/ 4GB DDR3/ 500GB HDD/ DVD...

Part number: M93z

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteDesk 800 G1 SFF Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 500GB HDD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава Распродажба

Цена

16.900  ден.

Редовна цена:

17.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteDesk 800 G1 SFF Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 500GB HDD/ DVD/ Win...

Part number: EliteOne 800 G1 i5 sff

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback