Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 30
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

Hard Disk 3,5" 500GB Refurbished HDD, Various brands Western Digital, Seagate. Class ...

Part number: 500gb refurbished

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

ATI Radeon HD 4550 512MB DDR2 PCI-E Low Profile DMS-59 TV-OUT

Part number: HD 4550

Производител: Ati

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 160GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

700  ден.

Редовна цена:

1.000 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 160GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 160gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

850  ден.

Редовна цена:

1.200 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 250gb Used

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 80GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

500  ден.

Редовна цена:

800 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 80GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 80gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 320 GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.000  ден.

Редовна цена:

1.436 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 320 GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 250gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

USB DVD - RW DRIVE

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

SAS 3.5 "HDD Tray Caddy for server HP, DELL (only with server+HDD)

Part number: 1000gb Used

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Quadro NVS 285 P383
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.000  ден.

Редовна цена:

1.500 ден.

Гаранција

180

дена

Quadro NVS 285 P383

Part number: NVS 285

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

Hard Disc 3.5" 1000 GB Refurbished, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 1000gb Used

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

300GB SAS various brands

Part number: 1000gb Used

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

1000GB SAS various brands

Part number: 1000gb Used

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i3-3220 Processor (3M Cache, 3.30 GHz), socket 1155

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i3-2100 Processor (3M Cache, 3.10 GHz), socket 1155

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

NVIDIA Quadro 2000 1GB GDDR5 Graphics card

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i5-2400 Processor (6M Cache, up to 3.40 GHz), socket 1155

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i5-3470 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz) , socket 1155

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i3-4130 Processor (3M Cache, 3.40 GHz), socket 1150

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i7-860 Processor (8M Cache, 2.80 GHz), socket 1156

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

NVIDIA Quadro K2000 2GB GDDR5 Graphics card

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i5-4570 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz), socket 1150

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

NVIDIA Quadro 4000 2GB GDDR5 Graphics card

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i7-2600 Processor (8M Cache, up to 3.80 GHz), socket 1155

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

NVIDIA Quadro K4000 3GB GDDR5 Graphics card

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

NVIDIA Quadro 5000 2.5GB GDDR5 Graphics card

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

Intel® Core™ i7-4770 Processor (8M Cache, up to 3.90 GHz), socket 1150

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

NVIDIA Quadro K5000 4GB GDDR5 Graphics card

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback