Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 9
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
RAM капацитет
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

HP Workstation Z420 A class Refurbished Intel® Xeon® Quad Core E5 1603 2,8GHz/8GB ...

Part number: Z420

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z600 Workstation A class Refurbished 2 x Xeon® X5650 2660Mhz/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ N...

Part number: Z600

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Proliant Server DL360 G8e-1U-2 x A class Refurbished / Xeon® E5-2450L 1.8ghz/ 16GB/...

Part number: DL360

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Proliant Server DL380 G6-2U-2 X A class Refurbished / Xeon® E5530 2400MHZ/ 4GB DDR/...

Part number: DL380

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z400 Workstation A class Refurbished Xeon® W3680 330Mhz/ 8GB RAM/ 120GB SSD/ Nvidia...

Part number: Z400

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL PRECISION T3610 Workstation A class Refurbished Xeon® E5-1620 v2 3700Mhz/16GB DDR...

Part number: T3610

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z620 Workstation A class Refurbished 2 x Xeon® E5-2620/ 32GB DDR/ 256GB SSD/ Nvidia...

Part number: HP Z620

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback