Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za artikl koj potesko moze da se najde na nasiot pazar. Bi sakal da vidam poveke proizvodi na akcija, kako i poveke newsleteri so cel da bidam...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 17
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Тип на куќиште
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
HDD
- Сите -
SSD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

дена

DELL Precision T3500 Workstation A Class Refurbished Core™ i7-950/ 16GB DDR/ 160GB S...

Part number: Precision T3500

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LENOVO ThinkStation C30 Tower A Class Refurbished Xeon® E5-2609 v2/ 8GB DDR/ 240GB SSD...

Part number: Thinkstation C30

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL PowerЕdge T610 Tower A Class Refurbished Xeon® X5650/ 16GB DDR/ 2 x SAS 2TB/ DVD-...

Part number: Poweredge T610

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LENOVO ThinkStation P700 A Class Refurbished Xeon® E5-2620 v3/ 8GB DDR/256GB SSD/ Nvid...

Part number: Thinkstation P700

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LENOVO ThinkStation P500 Tower A Class Refurbished Xeon® E5-2620 v3/ 32GB DDR/ 256Gb S...

Part number: Thinkstation P500

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z620 Тower A Class Refurbished 2 x Intel® Xeon® E5-2690/ 32GB RAM/ 256GB SSD/ D...

Part number: Z620

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL PowerEdge R720-2U A Class Refurbished 2 x Xeon® E5-2680/ 64GB RAM /4 x SAS 600Gb/...

Part number: Poweredge R720

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z600 Workstation A Class Refurbished 2 x Xeon® X5670 / 8GB ECC RAM / 500GB/ DVD-RW/...

Part number: Z600

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Workstation Z800 A Class Intel® 2 x Xeon® 6-Core X5650 2660Mhz 12MB/24GB DDR3 E...

Part number: Z800

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL PRECISION T3610 Workstation A class Refurbished Xeon® E5-1620 v2 3700Mhz/ 16GB DD...

Part number: T3610

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback