Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Total products: 11
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Капацитет на диск
- Сите -
Type Of Operating System
- Сите -
SSD Capacity
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

365

денови

DELL Precision T3610 Xeon® E5-1620 v2/ 16GB ECC DDR3/ 256GB SSD/ Quadro K2000 2GB/ Win...

Part number: T3610

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP Z420 Workstation Xeon® E5-1650/ 16GB ECC DDR3/ 250GB HDD/ Quadro 4000 2GB/ DVD-RW

Part number: Z420

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP Z620 Workstation 2 x Intel® Xeon® E5-2690/ 32GB RAM/ 256GB SSD/ DVD-RW/ Quadro ...

Part number: Z620

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.590 ден.
HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB ECC DDR3/ 120GB SSD/ Quadro K2000 2GB
Бесплатна достава

Цена

23.310  ден.

Редовна цена:

25.900 ден.

Гаранција

365

денови

HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB ECC DDR3/ 120GB SSD/ Quadro K2000 2GB

Part number: Z400

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

LENOVO ThinkStation C30 Tower Xeon® E5-2609 v2/ 8GB DDR/ 240GB SSD/ Nvidia Quadro 2000...

Part number: Thinkstation C30

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 3.100 ден.
HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB RAM/ 120GB SSD/Win10
Бесплатна достава

Цена

18.900  ден.

Редовна цена:

22.000 ден.

Гаранција

365

денови

HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB RAM/ 120GB SSD/Win10

Part number: Z400 no VGA

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback