Ценовник Последна промена: 24.03.2017
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 5
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
HDD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -
HP Workstation Z230 SFF А Class Intel®Xeon® E3-1225 v3 (8M Cache, 3.20 GHz)/16GB RAM/500GB HDD
Бесплатна достава

Цена

44.900  ден.

Гаранција

366

дена

HP Workstation Z230 SFF А Class Intel®Xeon®...

Part number: Z230SFF

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL Precision 490 WORKSTATION Intel® Xeon® x2 3.2 Ghz/Nvidia Quadro/4 GB RAM ECC/500 GB HDD/Win7pro
Бесплатна достава Распродажба

Цена

14.900  ден.

Редовна цена:

18.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL Precision 490 WORKSTATION Intel® Xeon®...

Part number: Dell Optiplex 780

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL Precision T3400 WORKSTATION Core™2 Quad Q9400 2.67 Ghz, Nvidia Quadro, 4GB RAM, 750GB HDD, Win7 Pro
Бесплатна достава Распродажба

Цена

14.900  ден.

Редовна цена:

18.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL Precision T3400 WORKSTATION Core™2 Quad...

Part number: Dell Optiplex 780

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL Precision T3500 Intel Xeon Quad Core E5530 2,4GHz/8GB ECC RAM/320GB HDD/nVidia Quadro FX1700/FX580 512MB/DVD-RW
Бесплатна достава

Цена

18.900  ден.

Редовна цена:

19.900 ден.

Гаранција

365

дена

DELL Precision T3500 Intel Xeon Quad Core E5530 2,...

Part number: T3500

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Workstation Z420 Intel Xeon Quad Core E5 1603 2,8GHz/8GB ECC RAM/500GB HDD/nVidia Quadro NVS310 512MB/DVD-RW
Бесплатна достава

Цена

35.600  ден.

Редовна цена:

38.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP Workstation Z420 Intel Xeon Quad Core E5 1603 2...

Part number: Z420

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


LiveZilla Live Chat Software
Feedback