Ценовник Последна промена: 26.06.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostПопуст

Fujitsu LifeBook S752 14" A class Refurbished Intel® Core™ i3-3120M/ 4GB DDR3 / 320 GB HDD /Docking station
Бесплатна достава Подарок

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

12.500 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu LifeBook S752 14" A class Refurbished Intel® Core™ i3-3120M/ 4GB DD...

Part number: LifeBook S752

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 23" Monitor LG IPS + HP-8200 ELITE USDT A class Refurbished Intel® Core™ i7-2600/ 4GB DDR3 RAM/ 250GB HDD/ DVD/ Win 10
Бесплатна достава Пакет

Цена

22.900  ден.

Редовна цена:

23.900 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 23" Monitor LG IPS + HP-8200 ELITE USDT A class Refurbished Intel® Core&tr...

Part number: HP8200 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Paket 19" Monitor HP + Fujitsu Esprimo C5731 SFF Intel® Core™2 Duo E8400/2G...

Part number: Esprimo C5731 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Paket 20" Monitor Dell + PC DELL OptiPlex 3010 A class Refurbished Intel® Core&tr...

Part number: OptiPlex 3010 + Moniotr

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 22" Monitor HP + HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Windows 10 Home + KB&Mouse
Бесплатна достава Пакет

Цена

16.500  ден.

Редовна цена:

18.000 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 22" Monitor HP + HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core...

Part number: HP8200 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Paket 22" Monitor HP + HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core&...

Part number: HP8200 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Paket 23" Monitor LG IPS + HP-8200 ELITE USDT A class Refurbished Intel® Core&tra...

Part number: HP8200 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkPad T440p A class Refurbished 14" Intel Core i5 4200M/8GB DDR3/128GB SSD/DVD-RW/Win10Pro
SSD

Цена

22.900  ден.

Редовна цена:

24.900 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad T440p A class Refurbished 14" Intel Core i5 4200M/8GB DDR3/128GB SSD/...

Part number: T440p

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad X131e A class Refurbished 11.6" LED Intel® Core™ i3-3227U/ ...

Part number: X131e

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

NEW PC OfficePro Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 610 1GB/ DVD-RW
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

20.500  ден.

Редовна цена:

21.900 ден.

Гаранција

365

дена

NEW PC OfficePro Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 6...

Part number: DDOfficePro Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP-8200 ELITE tower A class Refurbished Intel® Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 250GB HD...

Part number: 8200 ELITE Tower

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkCentre M58p SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 4GB DDR3 RAM/ 160 GB HDD/ DVD-RW
Бесплатна достава

Цена

5.000  ден.

Редовна цена:

6.615 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M58p SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 4GB DDR...

Part number: M58p

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkCentre M58p SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 4GB DDR3 RAM/ 160 GB HDD/ DVD-RW/ Windows 10 Home
Бесплатна достава

Цена

7.500  ден.

Редовна цена:

8.500 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M58p SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 4GB DDR...

Part number: M58p

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkPad T430 A class Refurbished 14" 3G Intel® Core™ i5-3320M/ 4GB DDR3 RAM/ 320GB HDD/ DVD-RW/ Win10
Бесплатна достава

Цена

16.500  ден.

Редовна цена:

17.900 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad T430 A class Refurbished 14" 3G Intel® Core™ i5-3320M/ 4GB ...

Part number: T430

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP-8200 ELITE SFF A class Refurbished Intel® Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/...

Part number: 8200 ELITE SFF

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP 8200 ELITE AIO 23" Full HD A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400S / ...

Part number: 8200 ELITE

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkPad L540 A class Refurbished 15.6" Intel® Core™ i5-4300M /4GB DDR3/320 GB/ NO OD/Win 10 Pro
Бесплатна достава

Цена

25.500  ден.

Редовна цена:

26.900 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad L540 A class Refurbished 15.6" Intel® Core™ i5-4300M /4GB D...

Part number: L540

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 7010 A class Refurbished Intel® Core™ i3-3220/ 8GB RAM / 120GB SSD + 250 GB HDD / Win10Pro
Бесплатна достава SSD

Цена

16.500  ден.

Редовна цена:

17.500 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 A class Refurbished Intel® Core™ i3-3220/ 8GB RAM / 120GB SSD...

Part number: 7010 i3 Win10Pro

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

WINCOR NIXDORF BA73R-2 15" POS TOUCHSCREEN MONITOR A class Refurbished

Part number: BA73R-2

Производител: Wincor

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL P190S 19" 1280x1024 VGA/DVI, Silver/Black, USB Hub A class Refurbished

Part number: P190S

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkCentre M58p SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 4GB DDR3 RAM/ 120 GB SSD/ DVD-RW/ Win 10 Pro
Бесплатна достава SSD

Цена

10.900  ден.

Редовна цена:

12.500 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M58p SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 4GB DDR...

Part number: M58p

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

All in One HP 8200 ELITE AIO 23" Full HD A class Refurbished Intel® Core™ i...

Part number: 8200 ELITE

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Proliant Server DL360 G8e-1U-2 x A class Refurbished / Xeon® E5-2450L 1.8ghz/ 16GB/...

Part number: DL360

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Philips 190B7 19" 1280x1024 VGA, DVI Silver/Black, Stereo Speakers + USB Hub A class ...

Part number: 190B7

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

All in One LENOVO THINKCENTRE M71Z AIO 20" A class Refurbished Intel® Core™...

Part number: M71Z

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LENOVO THINKCENTRE M71Z AIO 20" A class Refurbished Intel® Core™ i3-2100 / ...

Part number: M71Z

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkPad X230 A class Refurbished 12.5" 3G Intel® Core™ i5-3320M/ 4GB DDR3/ 320 GB/ Win 10
Бесплатна достава

Цена

15.900  ден.

Редовна цена:

16.900 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad X230 A class Refurbished 12.5" 3G Intel® Core™ i5-3320M/ 4G...

Part number: X230

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP-8200 ELITE USDT  A class Refurbished Intel® Core™ i7-2600/ 4GB DDR3 RAM/ 250GB HDD/ DVD/ Win 10
Бесплатна достава

Цена

16.500  ден.

Редовна цена:

17.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP-8200 ELITE USDT A class Refurbished Intel® Core™ i7-2600/ 4GB DDR3 RAM/ 250G...

Part number: 8200 ELITE USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP-Elitedesk 800 g1 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 500G...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Proliant Server DL380 G6-2U-2 X A class Refurbished / Xeon® E5530 2400MHZ/ 4GB DDR/...

Part number: DL380

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP-Elitedesk 800 g1 Tower A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 50...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB DDR3/ 320 GB HDD/ VGA 1030 NEW/ DVD-RW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

19.900  ден.

Редовна цена:

21.500 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z600 Workstation A class Refurbished 2 x Xeon® X5650 2660Mhz/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ N...

Part number: Z600

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 840 G1 A class Refurbished 14" IPS 1920x1080 Intel® Core™ i5-4...

Part number: EliteBook 840

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

All in One LENOVO Thinkcentre M93z A class Refurbished 23" FullHD Intel® Core&tra...

Part number: M93z

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LENOVO Thinkcentre M93z AIO A class Refurbished 23" FullHD Intel® Core™ i5-...

Part number: M93z

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP-EliteOne 800 G1 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i7-4770/ 4GB DDR3/ 256GB...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z400 Workstation A class Refurbished Xeon® W3680 330Mhz/ 8GB RAM/ 120GB SSD/ Nvidia...

Part number: Z400

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

All in One DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4...

Part number: OPTIPLEX 9020

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570S / 8GB ...

Part number: OPTIPLEX 9020

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

NEW PC Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 1050 2GB/ DVD-RW
Бесплатна достава SSD Гејминг

Цена

28.500  ден.

Редовна цена:

30.000 ден.

Гаранција

365

дена

NEW PC Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 1050 ...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP ProBook 650 G1 A class Refurbished 15.6" 1920x1080 Intel® Core™ i5-4200M/ 8GB DDR3/ 500GB SATA/ DVD-RW/ Win10 Pro
Бесплатна достава

Цена

28.900  ден.

Редовна цена:

30.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP ProBook 650 G1 A class Refurbished 15.6" 1920x1080 Intel® Core™ i5-4200M...

Part number: ProBook 650

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL PRECISION T3610 Workstation A class Refurbished Xeon® E5-1620 v2 3700Mhz/16GB DDR...

Part number: T3610

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Latitude E6540 A class Refurbished 15.6" 1920x1080 Intel® Core™ i7-48...

Part number: E6540

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z620 Workstation A class Refurbished 2 x Xeon® E5-2620/ 32GB DDR/ 256GB SSD/ Nvidia...

Part number: HP Z620

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1050

дена

Bundle Addon - SSD 120 GB NEW + Caddy Drive

Part number: SSD + CADDY

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 8200 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ DVD-RW/ Win10 Home
Бесплатна достава

Цена

12.900  ден.

Редовна цена:

14.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250...

Part number: HP8200

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB DDR3/ 250 GB HDD/ VGA 1050NEW/ DVD-RW/ Windows 10 Home
Бесплатна достава Гејминг

Цена

24.500  ден.

Редовна цена:

26.500 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB...

Part number: Optiplex 990 Win10Pro

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback