Ценовник Последна промена: 12.05.2020
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost


Заштеда: 2.100 ден.
DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ GeForce GT 1030 2GB DDR5 NEW + Dell Pro P2213T 22"
Бесплатна достава Гејминг

Цена

17.500  ден.

Редовна цена:

19.600 ден.

Гаранција

365

денови

DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ GeForce GT 1030 2GB D...

Part number: Optiplex 980 GT 1030 + monitor

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 270 ден.
DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-2400s/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD
Бесплатна достава

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

10.170 ден.

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i5-2400s/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD

Part number: 7011 USFF

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.000 ден.
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ 8GB RAM/ 240 GB SSD
Бесплатна достава

Цена

13.900  ден.

Редовна цена:

14.900 ден.

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G1 Mini PC Core™ i5-4570T/ 8GB RAM/ 240 GB SSD

Part number: Elitedesk 800 G1 SSD

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

360

денови

GIGABYTE Radeon™ RX570 AORUS 4G GDDR5,HDMI,DP,DVI

Part number: GV-RX570AORUS-4GD

Производител: GIGABYTE

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

Dell Docking station PR03X

Part number: Docking

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Hard Disk 3,5" 500GB Refurbished HDD, Various brands Western Digital, Seagate. Class ...

Part number: 500gb refurbished

Производител: Western Digital

Преглед
Во кошничка

Гаранција

180

денови

ATI Radeon HD 4550 512MB DDR2 PCI-E Low Profile DMS-59 TV-OUT

Part number: HD 4550

Производител: Ati

Преглед
Во кошничка

Гаранција

0

денови

HP Docking Station EliteBook

Part number: Docking

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250 GB HDD /DVD

Part number: ThinkCentre M82

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 1TB /DVD /GeForce GTX 1650...

Part number: DDGamerPro Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

30

денови

Hard Disc 3.5" 160GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 160gb Used

Производител: Western Digital

Преглед
Во кошничка

Гаранција

30

денови

Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 250gb Used

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen / 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2G...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

30

денови

Hard Disc 3.5" 80GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 80gb Used

Производител: Western Digital

Преглед
Во кошничка

Гаранција

30

денови

Hard Disc 2.5" 320 GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 320gb Used

Производител: Western Digital

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP Elite 8200 Tower Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 250GB HDD/ DVD/ Win10Ho...

Part number: 8200 ELITE Tower

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250 GB HDD / DVD / Win10 Home

Part number: ThinkCentre M82

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP Compaq Elite 8200 SFF Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 250GB HDD/ DVD-RW/...

Part number: 8200 ELITE SFF

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1050 2G...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

New PC 4th gen i5 DD-OfficePro Delux Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce G...

Part number: DDOfiicePro Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

New PC 3th i7 gen DD-Render Delux Core™ i7-3770 / 8GB RAM/ 1TB HDD/ DVD/AMD Radeon&t...

Part number: DDRender Delux

Производител: DDCom

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Dell OptiPlex 9010 Tower Gaming Core™ i5-3470/ 16GB DDR3 /240 GB SSD + 500GB HDD/ DV...

Part number: OPTIPLEX 9010 GTX

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 990 Tower Gamer Core™i5-2500/ 8GB RAM / 120GB SSD + 500GB HDD/ GTX 165...

Part number: OptiPlex 990 GTX

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteBook 8570p 15.6" Core™ i7-3520M/ 4GB DDR3 /320GB HDD / DVD

Part number: EliteBook 8570p

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL Precision T3610 Xeon® E5-1620 v2/ 16GB ECC DDR3/ 256GB SSD/ Quadro K2000 2GB/ Win...

Part number: T3610

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkPad T430 14" Core™ i5-3320M/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ Win10Home

Part number: ThinkPad T430

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP Z420 Workstation Xeon® E5-1650/ 16GB ECC DDR3/ 250GB HDD/ Quadro 4000 2GB/ DVD-RW

Part number: Z420

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Acer Veriton M2632G Tower Gaming Core™ i5-4670T 4th gen/ 8GB DDR3/ 240GB SSD + 500GB...

Part number: Veriton M2632 GTX

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Fujitsu 19" B19-6 black LED 1280 x 1024

Part number: B19-6

Производител: FUJITSU

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 790 Desktop Core™ i3-2100/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home

Part number: OPTIPLEX 790 win10

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 7010 SFF Core™ i7-3770/ 8GB RAM/ 240GB SSD/ DVD/ Win10

Part number: OptiPlex 7010 i7

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP EliteBook 840 G2 14" Core™ i5-5200U/ 8GB RAM/ 128GB SSD

Part number: Elitebook 840 g2

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL Latitude E7440 14" IPS Core™ i5-4310U/ 8GB RAM/ 256GB SSD/ Win10Home

Part number: Latitude E7440

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

HP 400 G1 SFF Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 250GB SSD + 250GB HDD/ WIN10 Pro

Part number: HP 400 G1 PRO

Производител: Hp

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL UltraSharp U2312HM 23" Full HD 1920x1080

Part number: U2312HM

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.700 ден.
Bundle Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250GB HDD/ Win10/ DVD + Acer B193 19"
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

9.500  ден.

Редовна цена:

11.200 ден.

Гаранција

365

денови

Bundle Lenovo ThinkCentre M82 SFF Pentium® G620/ 4GB RAM/ 250GB HDD/ Win10/ DVD + Acer...

Part number: ThinkCentre M82 + 19

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Dell Professional P190ST 19" LCD Monitor Full HD 1280 X 1024

Part number: P190ST

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 1.000 ден.
Bundle DELL OptiPlex 790 Desktop Core™ i3-2100/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home + Lenovo 22" ThinkVision LT2252PWA
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

12.900  ден.

Редовна цена:

13.900 ден.

Гаранција

365

денови

Bundle DELL OptiPlex 790 Desktop Core™ i3-2100/ 8GB DDR3/ 120GB SSD/ DVD/ Win10Home ...

Part number: Dell 790 + Lenovo 22

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Lenovo ThinkVision LT2252PWA 22" wide LED (1680 x 1050)

Part number: LT2252PWA

Производител: LENOVO

Преглед
Во кошничка

Гаранција

90

денови

Intel® Core™ i5-4570 Processor (6M Cache, up to 3.60 GHz), socket 1150

Производител: Intel

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

BENQ BL2410 24" | 1920 x 1080 (Full HD) | LED | DVI | VGA (d-sub) | DP | USB 2.0 | Sp...

Part number: BL2410

Производител: BENQ

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Acer Veriton M4610G Tower GamerCore™i5-2400/ 8GB DDR3 / 128GB SSD + 500GB HDD/ GTX 1...

Part number: Veriton M4610G Gamer

Производител: ACER

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

Dell Professional P2213T 22" 1680 x 1050 LCD Flat Panel

Part number: P2213T

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

365

денови

DELL OptiPlex 990 Tower Core™i5-2500/ 8GB RAM / 120GB SSD + 500GB HDD/ Win10Home

Part number: OptiPlex 990 WIN

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка
Заштеда: 2.200 ден.
Bundle DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD/ Win10Home + Samsung SyncMaster BX2440 24"
Бесплатна достава Подарок Пакет

Цена

24.100  ден.

Редовна цена:

26.300 ден.

Гаранција

365

денови

Bundle DELL OptiPlex 7010 USFF - Mini PC Core™ i7-3770s/ 8GB DDR3/ 240GB SSD/ DVD/ W...

Part number: Dell 7010 USFF + Dell 24

Производител: DELL

Преглед
Во кошничка

Гаранција

180

денови

SAS 3.5 "HDD Tray Caddy for server HP, DELL (only with server+HDD)

Part number: Caddy

Производител: Unknown Brand

Преглед
Во кошничка

Кошничка

You have successfuly added the following item in your shopping cart

продолжи
Наплата


Feedback