Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHostГаранција

365

дена

HP ProLiant DL380 G6 2U 2 x Xeon® E5530/ 4GB DDR/ 2 x SAS 146GB/ 2 x psu, rai

Part number: DL380

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

NVIDIA Quadro K5000 4GB GDDR5 Graphics card

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fujitsu Celsius H710 15.6" Core™ i7-2720QM/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ Finger Print/ Win10 Home
Бесплатна достава Подарок

Цена

31.900  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Гаранција

365

дена

Fujitsu Celsius H710 15.6" Core™ i7-2720QM/ 8GB RAM/ 128GB SSD/ Nvidia Quadro/ ...

Part number: Celsius H710

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Windows 10 Home
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

11.500  ден.

Редовна цена:

12.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 2...

Part number: 8200 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteBook Folio 9470m 14" LED Core™ i7-3687U/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ Finger Print/ 3G / Win10 Pro
Бесплатна достава

Цена

24.700  ден.

Редовна цена:

26.700 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook Folio 9470m 14" LED Core™ i7-3687U/ 8GB RAM/ 500GB HDD/ Finger Pri...

Part number: EliteBook Folio 9470m

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

LG Flatron IPS231P IPS 23" Black 1920x1080 Full HD 16:9 VGA DVI Stereo Speakers
Бесплатна достава

Цена

6.500  ден.

Редовна цена:

7.900 ден.

Гаранција

365

дена

LG Flatron IPS231P IPS 23" Black 1920x1080 Full HD 16:9 VGA DVI Stereo Speakers

Part number: IPS231P

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq LA2405wg 24" 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black /USB Hub, DisplayPort, VGA, DVI
Бесплатна достава

Цена

7.900  ден.

Редовна цена:

8.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq LA2405wg 24" 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black /USB Hub, DisplayPort, VGA,...

Part number: LA2405wg

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP-EliteOne 800 G1 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i7-4770/ 8GB DDR3/ 256GB SSD/ DVD / Win 10Pro
Бесплатна достава SSD Распродажба

Цена

26.500  ден.

Редовна цена:

28.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP-EliteOne 800 G1 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i7-4770/ 8GB DDR3/ 256GB...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteBook 840 G1 14" IPS Core™ i5-4300U/ 4GB DDR3/ 320 GB/ Win 10 Pro
Бесплатна достава

Цена

23.900  ден.

Редовна цена:

24.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook 840 G1 14" IPS Core™ i5-4300U/ 4GB DDR3/ 320 GB/ Win 10 Pro

Part number: EliteBook 840

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP-Elitedesk 800 g1 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 500GB HDD/ DVD/ Win 10
Бесплатна достава Подарок SSD Распродажба

Цена

16.500  ден.

Редовна цена:

17.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP-Elitedesk 800 g1 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 500G...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP-Elitedesk 800 g1 Tower A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 500GB HDD/ DVD Win10
Бесплатна достава Подарок SSD Распродажба

Цена

16.500  ден.

Редовна цена:

18.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP-Elitedesk 800 g1 Tower A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 50...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkVision LT1953 19" LED Backlit LCD A Class Refurbished Monitor

Part number: LT1953

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z400 Workstation Xeon® W3680/ 8GB RAM/ 120GB SSD/ Nvidia Quadro K2000 2gb/ Windows ...

Part number: Z400

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

All in One Dell Optiplex 9030 23 " Core™ i5-4590S/ 8GB RAM/ 500GB HDD / DVD-RW ...

Part number: OPTIPLEX 9030

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Latitude E6430 14" Core™ i7-3720QM/ 8GB DDR3/ 320GB/ DVD RW/ Win10

Part number: Latitude E6430

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка
HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1050 2GB NEW
Гејминг

Цена

23.500  ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteDesk 800 G1 Tower Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500GB HDD/ No OD/ Geforce 1050 2G...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen / 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DVD-RW
Бесплатна достава Подарок Гејминг

Цена

29.900  ден.

Редовна цена:

32.000 ден.

Гаранција

365

дена

New PC DD-Gamer Delux Core™ i5-4590 4th gen / 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2G...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL Optiplex 980 Tower Core™ i7-860/ 8GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ Geforce 1050 2GB NEW

Part number: Optiplex 980

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /GeForce GTX 1650 4GB DDR5 New
Бесплатна достава Подарок Гејминг

Цена

37.500  ден.

Редовна цена:

40.000 ден.

Гаранција

365

дена

New PC DD-GamerPro Delux Core™ i7-3770 3th gen/ 8GB DDR3/ 120GB SSD NEW + 1TB /DVD /...

Part number: DDGamerPro Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback