Ценовник Последна промена: 04.12.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 27
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Резолуција
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- -

Гаранција

360

дена

Camera Logitech HD C270

Part number: 960000584

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LOGITECH WebCam C170 Black 960-001066

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LOGITECH HD C270 Plug and play HD 720p video calling 960-001063

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

GENIUS ECam 8000 FullHD w/Mic WEB CAMERA

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LOGITECH HD C310 BLACK Simple video calling in HD 720p 960-001065

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LOGITECH C920 HD PRO WEBCAM Full HD 1080p video calling with stereo audio USB 960-001055

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

LOGITECH C930E BUSINESS WEBCAM 960-000972

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

GENIUS FACECAM 1000X V2 720p 30fps w/Mic

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

90

дена

WINSTAR Webcam, 1.3 mega pixel, frame rate: 30fps, USB2.0, WS-CAM-239

Part number: WS-CAM-239

Производител: Winstar

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Genius FaceCam 1000X V2, Built-in microphone, 720p HD resolution, 3X digital zoom, Univers...

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Camera Logitech C170

Part number: 960000958

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Philips M100E/12, Wireless Home Monitor for Apple/Android devices, Easy-to-use Apple/Andro...

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Camera Logitech HD C930e 1080p HD H264 Video Compression

Part number: 960001006

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Philips B120S/10, InSight wireless HD baby monitor for Apple/Android devices, Watch your b...

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Genius Facecam 2020

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Genius Ecam 8000, Built-in microphone, 1080p Full HD resolution, Rotates 360°, Univers...

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

Genius WideCam F100, Built-in microphone, Video resolution (with up to 30fps), Image senso...

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback