Ценовник Последна промена: 22.08.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 39
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Технологија на процесор
- Сите -
RAM капацитет
- Сите -
Брзина на процесор
- Сите -
Бренд на графичка картичка
- Сите -
Капацитет
- Сите -
Тип на меморија
- Сите -
Тип на оптички диск
- Сите -
Тип на куќиште
- Сите -
Тип на оперативен систем
- Сите -
SSD
- Сите -
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

NEW PC OfficePro Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 610 1GB/ DVD-RW
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

20.500  ден.

Редовна цена:

21.900 ден.

Гаранција

365

дена

NEW PC OfficePro Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 6...

Part number: DDOfficePro Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP-8200 ELITE tower Intel® Core™ i7-2600/ 8GB DDR3/ 250GB HDD/ NEW Geforce GTX 1050TI 4GB/ DVD/ Win10
Бесплатна достава Гејминг

Цена

30.900  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP-8200 ELITE tower Intel® Core™ i7-2600/ 8GB DDR3/ 250GB HDD/ NEW Geforce GTX 1...

Part number: 8200 ELITE Gamer

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP-Elitedesk 800 g1 Tower A class Refurbished  Intel® Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500Gb HDD/ NEW Geforce GTX 1050TI 4GB/ Win10
Бесплатна достава Гејминг

Цена

31.900  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP-Elitedesk 800 g1 Tower A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 5...

Part number: EliteOne 800 G1 Gamer

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 2...

Part number: 8200 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Custom Build Intel Tower/80GB - 500GB/2GB - 8GB RAM/NoODD
Бесплатна достава Распродажба

Цена

3.000  ден.

Редовна цена:

4.500 ден.

Гаранција

180

дена

Custom Build Intel Tower/80GB - 500GB/2GB - 8GB RAM/NoODD

Part number: Custom Build

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Fujitsu Esprimo C5731 SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 2GB DDR3...

Part number: Esprimo C5731

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8300 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-3470 / 8GB DDR3 /3...

Part number: 8300 USDT Win10Pro

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 790 A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 16GB RAM /180GB SSD ...

Part number: OptiPlex 790 SSD VGA

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Fujitsu Esprimo Q900 Media center Micro PC A class Refurbished Intel® Core™ i3-3...

Part number: Esprimo Q900

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 7010 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-3470/ 4GB DDR3/ 250GB...

Part number: Optiplex 7010 Win10Pro

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Fujitsu Esprimo C5731 SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 2GB DDR3 ...

Part number: Esprimo C5731

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i3-3220/ 4GB RAM/ 128GB ...

Part number: OptiPlex 7010

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Fujitsu Esprimo Q900 Media center Micro PC A class Refurbished Intel® Core™ i3-2...

Part number: Esprimo Q900

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Bundle 19" Monitor HP + Fujitsu Esprimo C5731 SFF A class Refurbished Intel® Core...

Part number: Esprimo C5731 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 790 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400 Processor (6M Cac...

Part number: OptiPlex 790 SSD

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 20" Monitor Dell + PC DELL OptiPlex 3010 A class Refurbished Intel® Core™ i3-3220/ 4GB RAM/ 250GB HDD/ DVD-RW/ Win 10 + Keyboard & Mouse
Бесплатна достава Пакет

Цена

15.100  ден.

Редовна цена:

16.500 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 20" Monitor Dell + PC DELL OptiPlex 3010 A class Refurbished Intel® Core&t...

Part number: OptiPlex 3010 + Moniotr

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 8300 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-3470 /8GB DDR3 RAM /320GB HDD / Windows 10 Home
Бесплатна достава Распродажба

Цена

14.900  ден.

Редовна цена:

16.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8300 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-3470 /8GB DDR3 RAM...

Part number: 8300 USDT Win10

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 23" Monitor LG IPS + HP-8200 ELITE USDT A class Refurbished Intel® Core™ i7-2600/ 4GB DDR3 RAM/ 250GB HDD/ DVD/ Win 10
Бесплатна достава Пакет

Цена

22.900  ден.

Редовна цена:

23.900 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 23" Monitor LG IPS + HP-8200 ELITE USDT A class Refurbished Intel® Core&tr...

Part number: HP8200 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 22" Monitor HP + HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Windows 10 Home + KB&Mouse
Бесплатна достава Пакет

Цена

16.500  ден.

Редовна цена:

18.000 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 22" Monitor HP + HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core...

Part number: HP8200 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB DDR3/ 250 GB HDD/ VGA 1050NEW/ DVD-RW/ Windows 10 Home
Бесплатна достава Гејминг

Цена

24.500  ден.

Редовна цена:

26.500 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB...

Part number: Optiplex 990 Win10Pro

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Optiplex 990 Mini Tower A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB DDR3/ 320GB HDD/ DVD-RW/ Windows 10 Home
Бесплатна достава

Цена

15.500  ден.

Редовна цена:

16.500 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB DDR3/...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 8200 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ DVD-RW/ Win10 Home
Бесплатна достава

Цена

12.900  ден.

Редовна цена:

14.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250...

Part number: HP8200

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

NEW PC Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 1050 2GB/ DVD-RW
Бесплатна достава SSD Гејминг

Цена

28.500  ден.

Редовна цена:

30.000 ден.

Гаранција

365

дена

NEW PC Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT 1050 ...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB DDR3/ 320 GB HDD/ VGA 1030 NEW/ DVD-RW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

19.900  ден.

Редовна цена:

21.500 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkCentre M58p SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 4GB DDR3 RAM/ 160 GB HDD/ DVD-RW
Бесплатна достава

Цена

5.000  ден.

Редовна цена:

6.615 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M58p SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 4GB DDR...

Part number: M58p

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP-EliteOne 800 G1 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i7-4770/ 4GB DDR3/ 256GB...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkCentre M58p SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 4GB DDR3 RAM/ 160 GB HDD/ DVD-RW/ Windows 10 Home
Бесплатна достава

Цена

7.500  ден.

Редовна цена:

8.500 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M58p SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 4GB DDR...

Part number: M58p

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP-8200 ELITE tower A class Refurbished Intel® Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 250GB HD...

Part number: 8200 ELITE Tower

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP-8200 ELITE SFF A class Refurbished Intel® Core™ i7-2600/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/...

Part number: 8200 ELITE SFF

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP 8200 ELITE AIO 23" Full HD A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400S / ...

Part number: 8200 ELITE

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP-Elitedesk 800 g1 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 500G...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 7010 A class Refurbished Intel® Core™ i3-3220/ 8GB RAM / 120GB SSD + 250 GB HDD / Win10Pro
Бесплатна достава SSD

Цена

16.500  ден.

Редовна цена:

17.500 ден.

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 A class Refurbished Intel® Core™ i3-3220/ 8GB RAM / 120GB SSD...

Part number: 7010 i3 Win10Pro

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkCentre M58p SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 4GB DDR3 RAM/ 120 GB SSD/ DVD-RW/ Win 10 Pro
Бесплатна достава SSD

Цена

10.900  ден.

Редовна цена:

12.500 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkCentre M58p SFF A class Refurbished Intel® Core™2 Duo E8400/ 4GB DDR...

Part number: M58p

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LENOVO THINKCENTRE M71Z AIO 20" A class Refurbished Intel® Core™ i3-2100 / ...

Part number: M71Z

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP-8200 ELITE USDT  A class Refurbished Intel® Core™ i7-2600/ 4GB DDR3 RAM/ 250GB HDD/ DVD/ Win 10
Бесплатна достава

Цена

16.500  ден.

Редовна цена:

17.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP-8200 ELITE USDT A class Refurbished Intel® Core™ i7-2600/ 4GB DDR3 RAM/ 250G...

Part number: 8200 ELITE USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP-Elitedesk 800 g1 Tower A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570/ 4GB DDR3/ 50...

Part number: EliteOne 800 G1

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LENOVO Thinkcentre M93z AIO A class Refurbished 23" FullHD Intel® Core™ i5-...

Part number: M93z

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OPTIPLEX 9020 AIO 23" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570S / 8GB ...

Part number: OPTIPLEX 9020

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback