Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 1186
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce RTX 2070 Gaming OC 8GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE 3X

Part number: GVN2070GAMINGOC8GC

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ASUS X560UD-EJ153 - Intel Core i7-8550U (1.8GHz up to 4GHz, 8M Cache), 8GB DDR4 (1xSlot Fr...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce RTX 2080Ti VENTUS 11GB OC GDDR6 HDMI/3xDP/USB Type-C

Part number: RTX2080TIVENTUS11GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte AORUS GeForce RTX 2080 XTREME 8GB GDDR6 3xHDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE...

Part number: GVN2080AORUSX8GC

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce RTX 2070 GAMING 8GB OC GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 TORX Fan 3.0 RGB

Part number: RTX2070GAMING8G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

ASUS S530FN-BQ283 ( Gun Metal ), - Intel® Core™ i7-8565U Processor 1.8 GHz (8M C...

Производител: ASUS

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

DELL NB G5 15 5587,Intel Core i9-8950HK (6Core,12MB Cache,up to 4.18Hz),15.6" FHD(192...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Monitor 34" MSI MAG 341CQ LED Gaming 100Hz, 3440x1440 UWQHD, HDMI, DP, DVI, Curved, 2...

Part number: MAG341CQ

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce RTX 2080 Ti Gaming OC 11GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE ...

Part number: GVN208TGAMINGOC11GC

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

900

дена

AMD Ryzen™ Threadripper 2950X Sixteen-Core 3.5GHz TR4 BOX w/o Cooler

Part number: YD295XA8AFWOF

Производител: AMD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce RTX 2080 WINDFORCE 8GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE 3X

Part number: GVN2080WF38GC

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce RTX 2080 Gaming OC 8GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE 3X

Part number: GVN2080GAMINGOC8GC

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i7-8700K Processor 12M Cache, up to 4.70 GHz Coffee Lake BOX w/o Co...

Part number: I78700KBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12

Part number: GTX1050TI4GTOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte AORUS GeForce RTX 2080 Ti 11GB GDDR6 3xHDMI/3xDP USB TypeC DX12 RGB WINDFORCE 3X

Part number: GVN208TAORUS11GC

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1050 Ti GAMING X 4GB GDDR5 OC DVI/HDMI/DP DX12

Part number: GTX1050TIGAMINGX4G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

CPU Intel Core i3-7100 Kaby Lake Dual 3.9GHz LGA 1151 3MB BOX

Part number: I37100BOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte AORUS GeForce RTX 2060 XTREME 6GB GDDR6 HDMI/3xDP USB Type-C DX12 RGB WINDFORCE 3...

Part number: GVN2060AORUSX6GC

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i7-9700K Processor 12M Cache, up to 4.90 GHz Coffee Lake BOX w/o Co...

Part number: I79700KBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

HP NB Pavilion 15-cs0012nm, Intel Core i5-8250U quad (up to 3.4Ghz, 6MB), 15.6 FHD AG slim...

Part number: 4RN23EA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce RTX 2060 GAMING Z 6GB GDDR6 HDMI/3xDP DX12 RGB Twin Frozr 7 Thermal Design

Part number: RTX2060GAMINGZ6G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti G1 Gaming 4GB GDDR5 DVI/3xHDMI/DP DX12 RGB OC WINDFORCE 2X

Part number: GVN105TG1GAMING4GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HUAWEI P30 Lite Black, 6.15" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 2...

Производител: Huawei

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

HUAWEI P30 Lite Blue, 6.15" IPS LCD capacitive Multitouch Screen resolution 1080 x 23...

Производител: Huawei

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1660 VENTUS XS 6GB GDDR5 OC HDMI/DPx3 DX12 TORX 2.0

Part number: GTX1660VENTUSXS6GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i9-9900K Processor 16M Cache, up to 5.00 GHz Coffee Lake BOX w/o Co...

Part number: I99900KBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC Low Profile 4GB GDDR5 DVI/2xHDMI/DP DX12

Part number: GVN105TOC4GL

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Huawei Y5 (2019) Amman Black, 5.71" LCD

Производител: Huawei

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Huawei Y5 (2019) Amman Brown, 5.71" LCD

Производител: Huawei

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce RTX 2080 GAMING X TRIO 8GB GDDR6 HDMI/3xDP/USB Type-C RGB

Part number: RTX2080GAMINGXTRIO8G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

SK Hynix SC300 M.2 128GB SATA M2280

Производител: HYNIX

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB GDDR5 DVI/HDMI/DP DX12 WINDFORCE 2X

Part number: GVN105TOC4GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

360

дена

MSI Radeon RX 590 ARMOR 8GB GDDR5 OC DVI/2xHDMI/2xDP VR Ready DX12 Torx Fan 2.0

Part number: RX590ARMOR8GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1660 Ti ARMOR 6GB GDDR6 OC HDMI/DPx3 DX12

Part number: GTX1660TIARMOR6GOC

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

MSI GeForce GTX 1660 Ti GAMING X 6GB GDDR6 OC HDMI/DPx3 DX12 RGB Twin Frozr 7

Part number: GTX1660TIGAMINGX6G

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Gigabyte GeForce RTX 2060 Gaming OC PRO 6GB GDDR6 HDMI/3xDP DX12 RGB WINDFORCE 3X

Part number: GVN2060GAMINGOCPRO6GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Pentium® Gold G5400 Processor 4M Cache, 3.70 GHz Coffee Lake BOX

Part number: G5400BOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i7-8700 Processor 12M Cache, up to 4.60 GHz Coffee Lake BOX

Part number: I78700BOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

720

дена

Kingston 240GB PCIe NVMe SSD (M.2 2280), Medium-Level PCI NVMe performance, up to 1500MB/s...

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1800

дена

Kingston 16GB 2666MHz DDR4 Non-ECC CL19 DIMM 2Rx8, KVR26N19D8/16

Производител: Kingston

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

Intel® Core™ i5-9600K Processor 9M Cache, up to 4.60 GHz Coffee Lake BOX w/o Coo...

Part number: I59600KBOX

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback