Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Се е ок, продолжете така. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 72
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Гаранција

360

дена

Notebook Universal Power Adapter 90W Hantol for IBM/LENOVO 20V/4.5A Rectangular plug Compa...

Part number: NBP42

Производител: Hantol

Прегледај
Во кошничка
ThinkPad T580 Black i5-8250U/ 8GB DDR4/ 512GB SSD M.2 PCIe NVMe Opal2/ 15,6" FHD AG/ NVIDIA GeForce MX150/ Windows 10 Pro
SSD

Цена

97.500  ден.

Гаранција

1080

дена

ThinkPad T580 Black i5-8250U/ 8GB DDR4/ 512GB SSD M.2 PCIe NVMe Opal2/ 15,6" FHD AG/ ...

Part number: 20L90021RI

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

LENOVO Thinkpad USB-C DOCK, 2 x DP, VGA, 3 x USB 3.0, 2 x USB 2.0, USB-C, Gigabit Ethernet...

Part number: 40A90090EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

1080

дена

LENOVO Thinkpad Carbon X1 Gen.6,14.0" FHD IPS (1920x1080) AntiGlare 300nits, i7-8550U...

Part number: 20KGS2RG00

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback