Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

15.1.2018

Супер сте само продолжете така!

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 253
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

Mitsubishi MSZ-HJ  (MSZ-HJ50VA/MUZHJ50VA)
Бесплатна достава

Цена

57.300  ден.

Редовна цена:

60.294 ден.

Гаранција

1080

дена

Mitsubishi MSZ-HJ (MSZ-HJ50VA/MUZHJ50VA)

Part number: MSZ-HJ50VA/MUZHJ50VA

Производител: Mitsubishi

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Mitsubishi MSZ-SF (MSZ-SF50VE/ MUZ-SF50VEH)
Бесплатна достава

Цена

89.600  ден.

Редовна цена:

94.284 ден.

Гаранција

1080

дена

Mitsubishi MSZ-SF (MSZ-SF50VE/ MUZ-SF50VEH)

Part number: MSZ-SF50VE/ MUZ-SF50VEH

Производител: Mitsubishi

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Mitsubishi MSZ-HJ  (MSZ-HJ25VA/MUZHJ25VA)
Бесплатна достава

Цена

30.200  ден.

Редовна цена:

31.786 ден.

Гаранција

1080

дена

Mitsubishi MSZ-HJ (MSZ-HJ25VA/MUZHJ25VA)

Part number: MSZ-HJ25VA/MUZHJ25VA

Производител: Mitsubishi

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DVD-RW
Бесплатна достава Подарок SSD Гејминг

Цена

28.500  ден.

Редовна цена:

30.000 ден.

Гаранција

365

дена

DD-Gamer Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce 1050 2GB/ DV...

Part number: DDGamer Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI Z270-A PRO, 1151,4DDR4,2PCI-Ex16,4PCI-Ex1,M.2,6SATA3,8USB 3.1
Бесплатна достава

Цена

6.309  ден.

Редовна цена:

6.641 ден.

Гаранција

690

дена

MSI Z270-A PRO, 1151,4DDR4,2PCI-Ex16,4PCI-Ex1,M.2,6SATA3,8USB 3.1

Part number: Z270-A PRO

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

A-Data HDD External HV620, 500GB 2.5", USB3.0, Black
Бесплатна достава

Цена

2.822  ден.

Редовна цена:

2.970 ден.

Гаранција

990

дена

A-Data HDD External HV620, 500GB 2.5", USB3.0, Black

Part number: AHV620-500GU3-CBK

Производител: A DATA

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD Threadripper Ryzen™ Threadripper™ 1950X, 2x16GB DDR4 RAM, nVidia RTX 2080, 1TB HDD, 500GB SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

173.396  ден.

Редовна цена:

182.522 ден.

Гаранција

1080

дена

DD Threadripper Ryzen™ Threadripper™ 1950X, 2x16GB DDR4 RAM, nVidia RTX 2080, ...

Part number: DD Threadripper

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Mitsubishi MSZ-LN (MSZ-LN50VE/ MUZ-LN50VE)
Бесплатна достава

Цена

114.569  ден.

Редовна цена:

120.599 ден.

Гаранција

1080

дена

Mitsubishi MSZ-LN (MSZ-LN50VE/ MUZ-LN50VE)

Part number: MSZ-LN50VE/ MUZ-LN50VE

Производител: Mitsubishi

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD Ultimate AMD, Ryzen 7 2700X, 2x16GB DDR4 RAM, nVidia RTX 2070, 1TB HDD, 240GB SSD
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

101.369  ден.

Редовна цена:

106.704 ден.

Гаранција

1080

дена

DD Ultimate AMD, Ryzen 7 2700X, 2x16GB DDR4 RAM, nVidia RTX 2070, 1TB HDD, 240GB SSD

Part number: DD Ultimate AMD

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Verbatim External HDD 2.5" 2TB USB 3.0 Store n Go, Silver
Бесплатна достава

Цена

4.226  ден.

Редовна цена:

4.448 ден.

Гаранција

720

дена

Verbatim External HDD 2.5" 2TB USB 3.0 Store n Go, Silver

Part number: 53189

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Mitsubishi MSZ-SF (MSZ-SF50VE/MUZSF50VE)
Бесплатна достава

Цена

72.900  ден.

Редовна цена:

76.741 ден.

Гаранција

1080

дена

Mitsubishi MSZ-SF (MSZ-SF50VE/MUZSF50VE)

Part number: MSZ-SF50VE/MUZSF50VE

Производител: Mitsubishi

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Mitsubishi MSZ-HJ  (MSZ-HJ35VA/MUZHJ35VA)
Бесплатна достава

Цена

35.400  ден.

Редовна цена:

37.269 ден.

Гаранција

1080

дена

Mitsubishi MSZ-HJ (MSZ-HJ35VA/MUZHJ35VA)

Part number: MSZ-HJ35VA/MUZHJ35VA

Производител: Mitsubishi

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Mitsubishi MSZ-FH (MSZ-FH35VE/MUZFH35VE)
Бесплатна достава

Цена

65.600  ден.

Редовна цена:

69.066 ден.

Гаранција

1080

дена

Mitsubishi MSZ-FH (MSZ-FH35VE/MUZFH35VE)

Part number: MSZ-FH35VE/MUZFH35VE

Производител: Mitsubishi

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Mitsubishi MSZ-LN (MSZ-LN35VE/ MUZ-LN35VE)
Бесплатна достава

Цена

93.700  ден.

Редовна цена:

98.669 ден.

Гаранција

1080

дена

Mitsubishi MSZ-LN (MSZ-LN35VE/ MUZ-LN35VE)

Part number: MSZ-LN35VE/ MUZ-LN35VE

Производител: Mitsubishi

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Lenovo ThinkPad L540 15.6" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4300M /4GB DDR3/320 GB/ NO OD/Win 10 Pro
Бесплатна достава

Цена

25.500  ден.

Редовна цена:

26.900 ден.

Гаранција

365

дена

Lenovo ThinkPad L540 15.6" A class Refurbished Intel® Core™ i5-4300M /4GB D...

Part number: L540

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP ProBook 650 G1 15.6" A class Refurbished 1920x1080 Intel® Core™ i5-4200M/ 8GB DDR3/ 500GB SATA/ DVD-RW/ Win10 Pro
Бесплатна достава

Цена

28.900  ден.

Редовна цена:

30.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP ProBook 650 G1 15.6" A class Refurbished 1920x1080 Intel® Core™ i5-4200M...

Part number: ProBook 650

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Monitor EliteDisplay E190i
Бесплатна достава

Цена

9.100  ден.

Редовна цена:

9.638 ден.

Гаранција

360

дена

HP Monitor EliteDisplay E190i

Part number: E4U30AA

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP-8200 ELITE USDT A class Refurbished Intel® Core™ i7-2600/ 4GB DDR3 RAM/ 250G...

Part number: 8200 ELITE USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LENOVO THINKCENTRE M71Z AIO 20" A class Refurbished Intel® Core™ i3-2100 / ...

Part number: M71Z

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Z420 Workstation A class Refurbished Intel® Xeon® Quad Core E5 1603 2,8GHz/ 8G...

Part number: Z420

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP 6300 PRO SFF A Class Refurbished Intel® Core™ i3-3220 /4GB RAM/250Gb HDD /DVD

Part number: HP6300PRO

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DD-OfficePro Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT610 1GB/ DVD-RW
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

20.500  ден.

Редовна цена:

21.900 ден.

Гаранција

365

дена

DD-OfficePro Delux Intel® Core™ i5-4590/ 8 GB DDR3/ 120 GB SSD/ GeForce GT610 1G...

Part number: DDOfiicePro Delux

Производител: DDCom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL NB Inspiron 5570, Intel Core i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz), 15.6" FHD (1920x1080) AG, 8GB DDR4, 256 GB SSD, AMD Radeon 530 4GB GDDR5, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu 16.04, 3-cell, Silver, 3Y
Бесплатна достава

Цена

45.300  ден.

Редовна цена:

48.636 ден.

Гаранција

1080

дена

DELL NB Inspiron 5570, Intel Core i7-8550U (8M Cache, up to 4.0 GHz), 15.6" FHD (1920...

Part number: N/A

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 7010 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-3470/ 4GB DDR3/ 250GB...

Part number: Optiplex 7010 Win10Pro

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Philips 190B7 19" 1280x1024 VGA, DVI Silver/Black, Stereo Speakers + USB Hub A class ...

Part number: 190B7

Производител: Philips

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Verbatim Black
Бесплатна достава

Цена

2.471  ден.

Редовна цена:

2.657 ден.

Гаранција

720

дена

HDD External 2.5" 500GB USB 3.0 Verbatim Black

Part number: 53029

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store n Go, Silver
Бесплатна достава

Цена

2.793  ден.

Редовна цена:

3.003 ден.

Гаранција

720

дена

Verbatim External HDD 2.5" 1TB USB 3.0 Store n Go, Silver

Part number: 53071

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Verbatim External HDD 3.5" 3TB USB 3.0
Бесплатна достава

Цена

4.886  ден.

Редовна цена:

5.254 ден.

Гаранција

720

дена

Verbatim External HDD 3.5" 3TB USB 3.0

Part number: 47684

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Keyboard Gaming, GXT 840 Myra, 3 color LED
Бесплатна достава

Цена

1.395  ден.

Редовна цена:

1.502 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Keyboard Gaming, GXT 840 Myra, 3 color LED

Part number: 21973

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Verbatim Flash Drive USB 2.0 16GB, Slider Drive, black
Бесплатна достава

Цена

265  ден.

Редовна цена:

286 ден.

Гаранција

720

дена

Verbatim Flash Drive USB 2.0 16GB, Slider Drive, black

Part number: 98696

Производител: VERBATIM

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB DDR3/ 320 GB HDD/ VGA 1050 NEW/ DVD-RW
Бесплатна достава Гејминг

Цена

19.900  ден.

Редовна цена:

21.500 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP EliteBook Folio 9470m 14" LED A class Refurbished Intel® Core™ i7-3687U/ 8GB DDR3 / 500 GB HDD/ Finger Print/ 3G / Windows 10 Pro
Бесплатна достава

Цена

24.700  ден.

Редовна цена:

26.700 ден.

Гаранција

365

дена

HP EliteBook Folio 9470m 14" LED A class Refurbished Intel® Core™ i7-3687U/...

Part number: EliteBook Folio 9470m

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB DDR3/ 250 GB HDD/ VGA 1050 TI 4GB NEW/ DVD-RW/ Windows 10 Home
Бесплатна достава Гејминг

Цена

24.500  ден.

Редовна цена:

26.500 ден.

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower Gamer A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB...

Part number: Optiplex 990 Win10Pro

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP-Elitedesk 800 g1 Tower GAMER A class Refurbished  Intel® Core™ i5-4570/ 8GB DDR3/ 500Gb HDD/ NEW Geforce GTX 1050TI 4GB/ Win10
Бесплатна достава Гејминг

Цена

30.500  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP-Elitedesk 800 g1 Tower GAMER A class Refurbished Intel® Core™ i5-4570/ 8GB D...

Part number: EliteOne 800 G1 Gamer

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust PC Speaker 2.1 Subwoofer with Bluetooth,RMS 120W,Tytan,Black
Бесплатна достава

Цена

5.980  ден.

Редовна цена:

6.472 ден.

Гаранција

360

дена

Trust PC Speaker 2.1 Subwoofer with Bluetooth,RMS 120W,Tytan,Black

Part number: 19367

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SILICON POWER 16GB Jewel J07, USB 3.0, Iron gray

Цена

419  ден.

Редовна цена:

455 ден.

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER 16GB Jewel J07, USB 3.0, Iron gray

Part number: SP016GBUF3J07V1T

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SILICON POWER Mobile X21 16GB Black, USB 2.0

Цена

480  ден.

Редовна цена:

521 ден.

Гаранција

690

дена

SILICON POWER Mobile X21 16GB Black, USB 2.0

Part number: SP016GBUF2X21V1K

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback