Ценовник Последна промена: 12.06.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 206
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

Corsair Gaming™ MM200 Cloth Gaming Mouse Mat - Medium (360mm x 300mm x 2mm)
Бесплатна достава

Цена

820  ден.

Редовна цена:

910 ден.

Гаранција

0

дена

Corsair Gaming™ MM200 Cloth Gaming Mouse Mat - Medium (360mm x 300mm x 2mm)

Производител: Corsair

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Logitech® Wireless Mouse B170 BLACK
Бесплатна достава

Цена

629  ден.

Редовна цена:

699 ден.

Гаранција

720

дена

Logitech® Wireless Mouse B170 BLACK

Part number: 910-002236

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Попуст

LENOVO ThinkVision T2224d, 21.5", IPS, FHD, 250 nits, 7MS, 1000:1, VGA, DP (included cables), Tilt
Бесплатна достава

Цена

6.100  ден.

Редовна цена:

6.791 ден.

Гаранција

1080

дена

LENOVO ThinkVision T2224d, 21.5", IPS, FHD, 250 nits, 7MS, 1000:1, VGA, DP (included ...

Part number: 61B1JAT1EU

Производител: LENOVO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Gigabyte PCI-E 3.0x16, 8GB, GeForce GTX 1080 Mini ITX , GDDR5X, 256 bit, 10010 MHz, Dual-link DVI-D *1, HDMI*1, Display Port *3
Бесплатна достава Подарок

Цена

32.550  ден.

Редовна цена:

36.256 ден.

Гаранција

990

дена

Gigabyte PCI-E 3.0x16, 8GB, GeForce GTX 1080 Mini ITX , GDDR5X, 256 bit, 10010 MHz, Dual-l...

Part number: GV-N1080IX-8GD

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Попуст

COOLERS CASE FAN 120mm NZXT FZ-120 AIRFLOW, RF-FZ120-R1, 1200RPM RED
Бесплатна достава

Цена

850  ден.

Редовна цена:

952 ден.

Гаранција

720

дена

COOLERS CASE FAN 120mm NZXT FZ-120 AIRFLOW, RF-FZ120-R1, 1200RPM RED

Part number: RF-FZ120-R1

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI B250M PRO-VDH, B250, LGA1151, 4DDR4, 1PCI-Ex16, 2PCI-EX1, 1M.2, 6SATA3, 6USB3.1 Gen1
Бесплатна достава

Цена

3.660  ден.

Редовна цена:

4.104 ден.

Гаранција

720

дена

MSI B250M PRO-VDH, B250, LGA1151, 4DDR4, 1PCI-Ex16, 2PCI-EX1, 1M.2, 6SATA3, 6USB3.1 Gen1

Part number: B250M PRO-VDH

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400S/ 4GB DDR3/ 2...

Part number: 8200 USDT

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

GigaByte PCI-E 3.0, 8GB 256bit, GeForce GTX 1070, GDDR5, Dual-link DVI-D *1, HDMI-2.0b*1, Display Port-1.4 *3, WindForce 3x, 8K Display
Бесплатна достава Подарок

Цена

26.500  ден.

Редовна цена:

29.734 ден.

Гаранција

990

дена

GigaByte PCI-E 3.0, 8GB 256bit, GeForce GTX 1070, GDDR5, Dual-link DVI-D *1, HDMI-2.0b*1, ...

Part number: GV-N1070G1 GAMING

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI H270 PC MATE, 1151, 4DDR4, 2PCI-Ex16, 3PCI-Ex1,PCI,M.2,6SATA3,USB 3.1
Бесплатна достава

Цена

5.450  ден.

Редовна цена:

6.119 ден.

Гаранција

720

дена

MSI H270 PC MATE, 1151, 4DDR4, 2PCI-Ex16, 3PCI-Ex1,PCI,M.2,6SATA3,USB 3.1

Part number: H270 PC MATE

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MOUSE WIRED USB LOGITECH G402 HYPERION FURY
Бесплатна достава Гејминг

Цена

2.530  ден.

Редовна цена:

2.845 ден.

Гаранција

720

дена

MOUSE WIRED USB LOGITECH G402 HYPERION FURY

Part number: 910-004067

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Попуст

COOLERS CASE FAN 140mm NZXT FZ-140 AIRFLOW, RF-FZ140-U1, 1000RPM BLUE
Бесплатна достава

Цена

890  ден.

Редовна цена:

1.002 ден.

Гаранција

720

дена

COOLERS CASE FAN 140mm NZXT FZ-140 AIRFLOW, RF-FZ140-U1, 1000RPM BLUE

Part number: RF-FZ140-U1

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Попуст

COOLERS CASE FAN 140mm NZXT FZ-140 AIRFLOW, RF-FZ140-R1, 1000RPM RED
Бесплатна достава

Цена

890  ден.

Редовна цена:

1.002 ден.

Гаранција

720

дена

COOLERS CASE FAN 140mm NZXT FZ-140 AIRFLOW, RF-FZ140-R1, 1000RPM RED

Part number: RF-FZ140-R1

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI Z270I GAMING PRO CARBON AC Mini ATX soc.1151,2xDDR4,PCI-Ex16,TPM
Бесплатна достава

Цена

10.750  ден.

Редовна цена:

12.134 ден.

Гаранција

0

дена

MSI Z270I GAMING PRO CARBON AC Mini ATX soc.1151,2xDDR4,PCI-Ex16,TPM

Part number: Z270I

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Corsair Builder Series CX, 750 Watt, ATX, EPS12V, PS/2, Power Supply, EU Version, CP-9020015-EU
Бесплатна достава

Цена

4.400  ден.

Редовна цена:

4.983 ден.

Гаранција

1050

дена

Corsair Builder Series CX, 750 Watt, ATX, EPS12V, PS/2, Power Supply, EU Version, CP-90200...

Производител: Corsair

Прегледај
Во кошничка

Попуст

COOLERS CPU NZXT Kraken X62, 2x140mm Fan, RL-KRX62-02 AM4
Бесплатна достава Гејминг

Цена

8.400  ден.

Редовна цена:

9.518 ден.

Гаранција

1080

дена

COOLERS CPU NZXT Kraken X62, 2x140mm Fan, RL-KRX62-02 AM4

Part number: RL-KRX62-02 AM4

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Fujitsu Esprimo Q900 Media center Micro PC A class Refurbished Intel® Core™ i3-2...

Part number: Esprimo Q900

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 8200 SFF - GAMER A class Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ Geforce 1030 NEW/ DVD-RW
Бесплатна достава

Цена

14.900  ден.

Редовна цена:

16.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 SFF - GAMER A class Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250GB H...

Part number: HP8200 VGA1030

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Corsair Gaming™ MM300 Anti-Fray Cloth GamingMouse Mat – Medium (360mm x 300mm x 2mm), CH-9000106-WW

Цена

940  ден.

Редовна цена:

1.067 ден.

Гаранција

0

дена

Corsair Gaming™ MM300 Anti-Fray Cloth GamingMouse Mat – Medium (360mm x 300mm ...

Производител: Corsair

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Logitech® M170 Wireless Mouse - GREY
Бесплатна достава

Цена

625  ден.

Редовна цена:

710 ден.

Гаранција

720

дена

Logitech® M170 Wireless Mouse - GREY

Part number: 910-002238

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Logitech® M220 SILENT - CHARCOAL OFL  (Silent)
Бесплатна достава

Цена

1.056  ден.

Редовна цена:

1.200 ден.

Гаранција

1050

дена

Logitech® M220 SILENT - CHARCOAL OFL (Silent)

Part number: 910-004878

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Logitech® M171 Wireless Mouse - BLACK
Бесплатна достава

Цена

690  ден.

Редовна цена:

786 ден.

Гаранција

720

дена

Logitech® M171 Wireless Mouse - BLACK

Part number: 910-002240

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Logitech® M171 Wireless Mouse - BLUE
Бесплатна достава

Цена

690  ден.

Редовна цена:

786 ден.

Гаранција

720

дена

Logitech® M171 Wireless Mouse - BLUE

Part number: 910-004878

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Logitech® M171 Wireless Mouse - RED
Бесплатна достава

Цена

690  ден.

Редовна цена:

786 ден.

Гаранција

720

дена

Logitech® M171 Wireless Mouse - RED

Part number: 910-004879

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Gaming Chair, GXT 707R Resto, Red
Бесплатна достава Гејминг

Цена

12.499  ден.

Редовна цена:

14.259 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Gaming Chair, GXT 707R Resto, Red

Part number: 22692

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

COOLERS CPU NZXT Kraken X42, 1x140mm Aer P140 Fan, RL-KRX42-02 AM4, 2066
Бесплатна достава Гејминг

Цена

6.500  ден.

Редовна цена:

7.444 ден.

Гаранција

1080

дена

COOLERS CPU NZXT Kraken X42, 1x140mm Aer P140 Fan, RL-KRX42-02 AM4, 2066

Part number: RL-KRX42-02 AM4

Производител: NZXT

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP ProBook 6470b 14" A Class Refurbished Intel® Core™ i5-3210M/ 4 GB DDR3 / SSD 120GB / 1366x768 WXGA LED 16:9 Slim / DVD-RW / Windows 10 Home
Бесплатна достава SSD

Цена

13.500  ден.

Редовна цена:

15.500 ден.

Гаранција

365

дена

HP ProBook 6470b 14" A Class Refurbished Intel® Core™ i5-3210M/ 4 GB DDR3 /...

Part number: ProBook 6470b

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 19" Monitor Lenovo + PC DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i3-3220/ 4GB RAM/ 250GB HDD/ DVD-RW/ Win10Home
Бесплатна достава Пакет

Цена

13.500  ден.

Редовна цена:

15.500 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 19" Monitor Lenovo + PC DELL OptiPlex 7010 Intel® Core™ i3-3220/ 4GB...

Part number: OptiPlex 7010 + Moniotr

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL OptiPlex 3060SFF, i3-8100, 4GB DDR4 2666, M.2 128GB SSD, DVD RW, Kbd & Mouse, Win 10 Pro 64bit, 3 Yrs
Бесплатна достава Подарок SSD

Цена

28.510  ден.

Редовна цена:

32.834 ден.

Гаранција

1080

дена

DELL OptiPlex 3060SFF, i3-8100, 4GB DDR4 2666, M.2 128GB SSD, DVD RW, Kbd & Mouse, Win...

Part number: N030O3060SFF

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP IPS 22" wide ZR22W A Class Refurbished 1920 x 1080, Full HD

Part number: ZR22W

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Speaker 2.1, 38W RMS, Gaming, SW-G2.1 1250
Бесплатна достава

Цена

2.750  ден.

Редовна цена:

3.178 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Speaker 2.1, 38W RMS, Gaming, SW-G2.1 1250

Part number: 31730980100

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Speaker, Gaming, 50W, RMS 29W, SW-G2.1 2000, Black
Бесплатна достава

Цена

3.980  ден.

Редовна цена:

4.599 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Speaker, Gaming, 50W, RMS 29W, SW-G2.1 2000, Black

Part number: 31731055100

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Speaker 5.1, RMS 80W, P.M.P.O 3000W, USB, SW-G5.1 3500, Black
Бесплатна достава

Цена

5.170  ден.

Редовна цена:

5.974 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Speaker 5.1, RMS 80W, P.M.P.O 3000W, USB, SW-G5.1 3500, Black

Part number: 31731017100

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius SW G2.1  3000 speakers + subwoofer, 70W, for game, 4 pieces, volume control
Бесплатна достава

Цена

4.650  ден.

Редовна цена:

5.374 ден.

Гаранција

360

дена

Genius SW G2.1 3000 speakers + subwoofer, 70W, for game, 4 pieces, volume control

Part number: 31731016100

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Speaker 2.0, 40W, Wood , SP-HF1250B
Бесплатна достава

Цена

2.280  ден.

Редовна цена:

2.635 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Speaker 2.0, 40W, Wood , SP-HF1250B

Part number: 31731022100

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Speaker GXT 628, 2.1, RMS 60W,  Tytan, illm. speaker
Бесплатна достава

Цена

4.880  ден.

Редовна цена:

5.640 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Speaker GXT 628, 2.1, RMS 60W, Tytan, illm. speaker

Part number: 20562

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust PC Speaker 2.1 Wireless with Bluetooth,RMS 50W Vigor
Бесплатна достава

Цена

4.200  ден.

Редовна цена:

4.854 ден.

Гаранција

360

дена

Trust PC Speaker 2.1 Wireless with Bluetooth,RMS 50W Vigor

Part number: 21243

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Speaker 2.1, 45W, Wood , SP-HF2.1 1700
Бесплатна достава

Цена

2.650  ден.

Редовна цена:

3.063 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Speaker 2.1, 45W, Wood , SP-HF2.1 1700

Part number: 31731037100

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Speaker 2.1, RMS 16W, Silva, Wood
Бесплатна достава

Цена

1.920  ден.

Редовна цена:

2.219 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Speaker 2.1, RMS 16W, Silva, Wood

Part number: 21734

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust PC Speaker 2.1 Wireless with Bluetooth,RMS 15W,Evon
Бесплатна достава

Цена

1.970  ден.

Редовна цена:

2.277 ден.

Гаранција

360

дена

Trust PC Speaker 2.1 Wireless with Bluetooth,RMS 15W,Evon

Part number: 21184

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL Precision T3500 Workstation A class Refurbished Intel® Core™ i7-950/ 8GB DDR/ 160GB SSD/ Nvidia Geforce 1050 2GB NEW
SSD

Цена

19.900  ден.

Редовна цена:

23.055 ден.

Гаранција

365

дена

DELL Precision T3500 Workstation A class Refurbished Intel® Core™ i7-950/ 8GB DD...

Part number: Precision T3500 Gamer

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 7010 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i3-3220/ 4GB RAM/ 128GB ...

Part number: OptiPlex 7010

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Corsair Gaming™ KATAR Gaming Mouse, Ambidextrous, Pro Player Modes, 8000 DPI, Backlit Red (EU version), CH-9000095-EU
Бесплатна достава

Цена

2.200  ден.

Редовна цена:

2.591 ден.

Гаранција

360

дена

Corsair Gaming™ KATAR Gaming Mouse, Ambidextrous, Pro Player Modes, 8000 DPI, Backli...

Производител: Corsair

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Wireless Bluetoo Speaker with party lights,Dixxo Go,Grey
Бесплатна достава

Цена

1.350  ден.

Редовна цена:

1.595 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Wireless Bluetoo Speaker with party lights,Dixxo Go,Grey

Part number: 21345

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback