Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 253
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

SILICON POWER 16GB Jewel J06,USB 3.0, Deep Blue

Цена

375  ден.

Редовна цена:

408 ден.

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER 16GB Jewel J06,USB 3.0, Deep Blue

Part number: SP016GBUF3J06V1D

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Mouse Ammox X-400, Optical, Gaming, 4-Button,400-3200 dpi
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.102  ден.

Редовна цена:

1.198 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Mouse Ammox X-400, Optical, Gaming, 4-Button,400-3200 dpi

Part number: 31040033104

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Headphone Spila Kids, Car
Бесплатна достава

Цена

1.069  ден.

Редовна цена:

1.162 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Headphone Spila Kids, Car

Part number: 20953

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Headphone Spila Kids, Flower
Бесплатна достава

Цена

1.069  ден.

Редовна цена:

1.162 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Headphone Spila Kids, Flower

Part number: 20954

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Headphone Spila Kids, Giraffe.
Бесплатна достава

Цена

1.069  ден.

Редовна цена:

1.162 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Headphone Spila Kids, Giraffe.

Part number: 20952

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Mouse Scorpion M6-400, Optical, Gaming, 4-Buttons, 800-5000Dpi, 7-color LED backlight, with counter weight, Black
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.584  ден.

Редовна цена:

1.722 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Mouse Scorpion M6-400, Optical, Gaming, 4-Buttons, 800-5000Dpi, 7-color LED backlig...

Part number: 31040062101

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SILICON POWER 16GB, Blaze B05, USB 3.0, Deep blue

Цена

323  ден.

Редовна цена:

351 ден.

Гаранција

0

дена

SILICON POWER 16GB, Blaze B05, USB 3.0, Deep blue

Part number: SP016GBUF3B05V1D

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius HS-G550, gaming headset, volume control, adjustable headband, mic., GOLD PLATED 3.5mm connector
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.582  ден.

Редовна цена:

1.719 ден.

Гаранција

360

дена

Genius HS-G550, gaming headset, volume control, adjustable headband, mic., GOLD PLATED 3.5...

Part number: 31710040101

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Mouse RGB Gaming,GXT177 Rivan
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.909  ден.

Редовна цена:

2.075 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Mouse RGB Gaming,GXT177 Rivan

Part number: 21294

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Keyboard & Mouse XIMO Wireless, Black
Бесплатна достава

Цена

982  ден.

Редовна цена:

1.067 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Keyboard & Mouse XIMO Wireless, Black

Part number: 21132

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Headphone Wireless Bluetooth, Leva
Бесплатна достава

Цена

1.467  ден.

Редовна цена:

1.595 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Headphone Wireless Bluetooth, Leva

Part number: 21754

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Wireless Bluetoo Speaker with party lights,Dixxo Go,Grey
Бесплатна достава

Цена

1.467  ден.

Редовна цена:

1.595 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Wireless Bluetoo Speaker with party lights,Dixxo Go,Grey

Part number: 21345

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Wireless Bluetooth Speaker with party lights, Dixxo Go, Red
Бесплатна достава

Цена

1.467  ден.

Редовна цена:

1.595 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Wireless Bluetooth Speaker with party lights, Dixxo Go, Red

Part number: 21346

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Power Bank 13000mAh, Primo, Black
Бесплатна достава

Цена

1.516  ден.

Редовна цена:

1.648 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Power Bank 13000mAh, Primo, Black

Part number: 21689

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Headset,gaming,volume control, HS-G560, Black
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.516  ден.

Редовна цена:

1.648 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Headset,gaming,volume control, HS-G560, Black

Part number: 31710007400

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Mouse Gaming,GXT155,Black
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.483  ден.

Редовна цена:

1.612 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Mouse Gaming,GXT155,Black

Part number: 20411

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Mouse Scorpion M6-600, Optical, Gaming, 6-Buttons, 800-5000Dpi, 7-color LED backlight, with counter weight, Black
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.961  ден.

Редовна цена:

2.132 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Mouse Scorpion M6-600, Optical, Gaming, 6-Buttons, 800-5000Dpi, 7-color LED backlig...

Part number: 31040063101

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Mouse Scorpion M8-610,Optical,Gaming,6-Buttons, 800-8200Dpi,with counter weight,Black+Orange
Бесплатна достава Гејминг

Цена

2.009  ден.

Редовна цена:

2.184 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Mouse Scorpion M8-610,Optical,Gaming,6-Buttons, 800-8200Dpi,with counter weight,Bla...

Part number: 31040064102

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Mouse Scorpion M8-610, Optical, Gaming, 6-Buttons, 800-8200Dpi, with counter weight, Black
Бесплатна достава Гејминг

Цена

2.009  ден.

Редовна цена:

2.184 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Mouse Scorpion M8-610, Optical, Gaming, 6-Buttons, 800-8200Dpi, with counter weight...

Part number: 31040064101

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Headset, Virtual 7.1 Channel Gaming, Vibration, USB, HS-G700V.
Бесплатна достава Гејминг

Цена

3.668  ден.

Редовна цена:

3.987 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Headset, Virtual 7.1 Channel Gaming, Vibration, USB, HS-G700V.

Part number: 31710043101

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius Mouse Scorpion M8-610, Optical, Gaming, 6-Buttons, 800-8200Dpi, with counter weight, White+Orange
Бесплатна достава Гејминг

Цена

2.147  ден.

Редовна цена:

2.334 ден.

Гаранција

360

дена

Genius Mouse Scorpion M8-610, Optical, Gaming, 6-Buttons, 800-8200Dpi, with counter weight...

Part number: 31040064103

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Headset,7.1 Surround Gaming,  GXT 340
Бесплатна достава Гејминг

Цена

2.339  ден.

Редовна цена:

2.543 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Headset,7.1 Surround Gaming, GXT 340

Part number: 19116

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Genius KB-G265 LED Backlight Gaming Keyboard
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.488  ден.

Редовна цена:

1.618 ден.

Гаранција

360

дена

Genius KB-G265 LED Backlight Gaming Keyboard

Part number: 31310056101

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Mouse Wireless Laser, Evo Advanced, black
Бесплатна достава Гејминг

Цена

2.015  ден.

Редовна цена:

2.190 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Mouse Wireless Laser, Evo Advanced, black

Part number: 19829

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Headset GXT322 Carus Gaming, Black
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.457  ден.

Редовна цена:

1.583 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Headset GXT322 Carus Gaming, Black

Part number: 20408

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Headset GXT 310 Radius Gaming
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.157  ден.

Редовна цена:

1.257 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Headset GXT 310 Radius Gaming

Part number: 21187

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SILICON POWER Marvel M01,8GB,BLUE USB 3.0

Цена

279  ден.

Редовна цена:

303 ден.

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER Marvel M01,8GB,BLUE USB 3.0

Part number: SP008GBUF3M01V1B

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SILICON POWER 8GB, Mobile X21, USB 2.0, Black
Бесплатна достава

Цена

401  ден.

Редовна цена:

436 ден.

Гаранција

720

дена

SILICON POWER 8GB, Mobile X21, USB 2.0, Black

Part number: SP008GBUF2X21V1K

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SILICON POWER 16GB, Blaze B05, USB 3.0, Peach

Цена

340  ден.

Редовна цена:

370 ден.

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER 16GB, Blaze B05, USB 3.0, Peach

Part number: SP016GBUF3B05V1H

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Попуст

SILICON POWER 8GB Jewel J07, USB 3.0, Iron gray

Цена

288  ден.

Редовна цена:

313 ден.

Гаранција

1080

дена

SILICON POWER 8GB Jewel J07, USB 3.0, Iron gray

Part number: SP008GBUF3J07V1T

Производител: Silicon Power

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Spire Case SPC1410B Micro  ATX, 650W, 20+4pin, 2xUSB 2.0, Audio
Бесплатна достава

Цена

2.430  ден.

Редовна цена:

2.658 ден.

Гаранција

360

дена

Spire Case SPC1410B Micro ATX, 650W, 20+4pin, 2xUSB 2.0, Audio

Part number: SPC1410B-650Z-APFC

Производител: Spire

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

DELL OptiPlex 3010 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i3-3220/ 4GB RAM / 250 G...

Part number: OptiPlex 7010

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP LED 24 " wide ZR2440w A Class Refurbished  1920 x 1200
Бесплатна достава

Цена

7.300  ден.

Редовна цена:

8.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP LED 24 " wide ZR2440w A Class Refurbished 1920 x 1200

Part number: ZR2440w

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8300 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-3470 / 8GB DDR3 /3...

Part number: 8300 USDT Win10Pro

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP-8200 ELITE tower - GAMER Intel® Core™ i7-2600/ 8GB DDR3/ 250GB HDD/ NEW Geforce GTX 1050TI 4GB/ DVD/ Win10
Бесплатна достава Гејминг

Цена

29.900  ден.

Редовна цена:

33.000 ден.

Гаранција

365

дена

HP-8200 ELITE tower - GAMER Intel® Core™ i7-2600/ 8GB DDR3/ 250GB HDD/ NEW Gefor...

Part number: 8200 ELITE Gamer

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL NB Vostro 3568, Intel Core i3-6006U (2.00 GHz,3MB Cache), 15.6" HD (1366x768) AG, 4GB (1x4GB) 2400MHz DDR4, 500 Gb Sata HDD, Intel HD, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu, 4-cell, 3Y
Бесплатна достава

Цена

22.500  ден.

Редовна цена:

24.871 ден.

Гаранција

1080

дена

DELL NB Vostro 3568, Intel Core i3-6006U (2.00 GHz,3MB Cache), 15.6" HD (1366x768) AG...

Part number: N028VN3568EMEA01

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Dell Optiplex 990 Mini Tower A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 8GB DDR3/...

Part number: Optiplex 990

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8300 USDT A class Refurbished Intel® Core™ i5-3470 /8GB DDR3 RAM...

Part number: 8300 USDT Win10

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MOUSEPAD LOGITECH G240, CLOTH 280 mm x 340 mm x 1 mm
Бесплатна достава Гејминг

Цена

1.430  ден.

Редовна цена:

1.587 ден.

Гаранција

720

дена

MOUSEPAD LOGITECH G240, CLOTH 280 mm x 340 mm x 1 mm

Part number: 943-000094

Производител: Logitech

Прегледај
Во кошничка

Попуст

DELL NB Vostro 3568, Intel Core i3-7130U (2.70 GHz,3MB Cache), 15.6" HD (1366x768) AG, 4GB (1x4GB) 2400MHz DDR4, 1 Tb Sata HDD, Intel HD, DVD+/-RW, Wireless, BT, Ubuntu, 4-cell, 3Y
Бесплатна достава

Цена

25.200  ден.

Редовна цена:

27.966 ден.

Гаранција

1080

дена

DELL NB Vostro 3568, Intel Core i3-7130U (2.70 GHz,3MB Cache), 15.6" HD (1366x768) AG...

Part number: N058VN3568EMEA01

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Corsair Gaming™ MM200 Cloth Gaming Mouse Mat - Medium (360mm x 300mm x 2mm)
Бесплатна достава

Цена

820  ден.

Редовна цена:

910 ден.

Гаранција

0

дена

Corsair Gaming™ MM200 Cloth Gaming Mouse Mat - Medium (360mm x 300mm x 2mm)

Производител: Corsair

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Mousepad,  Primo, Blue
Бесплатна достава

Цена

235  ден.

Редовна цена:

262 ден.

Гаранција

0

дена

Trust Mousepad, Primo, Blue

Part number: 21937

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Mousepad,  Primo, Red
Бесплатна достава

Цена

235  ден.

Редовна цена:

262 ден.

Гаранција

0

дена

Trust Mousepad, Primo, Red

Part number: 21938

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Mouse Wireless,Primo,Blue Geometry
Бесплатна достава

Цена

429  ден.

Редовна цена:

477 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Mouse Wireless,Primo,Blue Geometry

Part number: 21480

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust PC Speaker 2.0, RMS 8W, Remo
Бесплатна достава

Цена

747  ден.

Редовна цена:

830 ден.

Гаранција

360

дена

Trust PC Speaker 2.0, RMS 8W, Remo

Part number: 17595

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback