Ценовник Последна промена: 22.02.2019
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

25.07.2017

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko! ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 182
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

[OUTLET] IP NETWORK CAMERA GEMBIRD CAM77IP
Бесплатна достава Распродажба

Цена

500  ден.

Редовна цена:

600 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] IP NETWORK CAMERA GEMBIRD CAM77IP

Part number: CAM77IP

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] COOLER MASTER NOTEPAL X1 R9-NBC-2WAK-GP
Бесплатна достава Распродажба

Цена

970  ден.

Редовна цена:

1.164 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] COOLER MASTER NOTEPAL X1 R9-NBC-2WAK-GP

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] NOTEBOOK BAG I-BOX NW551 FOR LADIES UP TO 15.6"
Бесплатна достава Распродажба

Цена

800  ден.

Редовна цена:

960 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] NOTEBOOK BAG I-BOX NW551 FOR LADIES UP TO 15.6"

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] E-NET NETGEAR RANGEMAX NEXT WIRELESS USB 2.0 DUAL BAND 2.4GHz OR 5GHz
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.000  ден.

Редовна цена:

1.200 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] E-NET NETGEAR RANGEMAX NEXT WIRELESS USB 2.0 DUAL BAND 2.4GHz OR 5GHz

Производител: NETGEAR

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] NOTEBOOK STAND HANTOL 3 FAN BLUE TRANSPARENT 3mm
Бесплатна достава Распродажба

Цена

150  ден.

Редовна цена:

180 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] NOTEBOOK STAND HANTOL 3 FAN BLUE TRANSPARENT 3mm

Производител: Hantol

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] SWEEX NOTEBOOK STAND DS024
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] SWEEX NOTEBOOK STAND DS024

Производител: Sweex

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] KEYBOARD A4 KR-85 COMFORTKEY PS/2 BLACK
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] KEYBOARD A4 KR-85 COMFORTKEY PS/2 BLACK

Производител: A4 Tech

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] UCOM UC-158M 2.0 MEGAPIXELS WEB CAMERA
Бесплатна достава Распродажба

Цена

150  ден.

Редовна цена:

180 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] UCOM UC-158M 2.0 MEGAPIXELS WEB CAMERA

Part number: UC-158M

Производител: Ucom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] CAMERA DISNEY WC301 1.3-5MP MICKEY MOUSE
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] CAMERA DISNEY WC301 1.3-5MP MICKEY MOUSE

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] CAMERA DISNEY WC330 1.3-5MP CARS
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] CAMERA DISNEY WC330 1.3-5MP CARS

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] DLV-B03 350K pixels webcam usb silver/black
Бесплатна достава Распродажба

Цена

150  ден.

Редовна цена:

180 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] DLV-B03 350K pixels webcam usb silver/black

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] ETHERNET CARD PCMCIA 32-BIT 10/100 NIC-N3 GEMBIRD
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] ETHERNET CARD PCMCIA 32-BIT 10/100 NIC-N3 GEMBIRD

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] TP-LINK PoE Splitter TL-POE10R
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] TP-LINK PoE Splitter TL-POE10R

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] NOTEBOOK BAG HANTOL ECO UP TO 17" NBCA01
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] NOTEBOOK BAG HANTOL ECO UP TO 17" NBCA01

Производител: Hantol

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] NOTEBOOK BAG HP BASIC
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] NOTEBOOK BAG HP BASIC

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] Tablet Case Omega Maryland Black 9,7"
Бесплатна достава Распродажба

Цена

450  ден.

Редовна цена:

540 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] Tablet Case Omega Maryland Black 9,7"

Производител: Omega

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Bundle 19" Monitor Fujitsu + Fujitsu Esprimo E710 SFF A Class Refurbished Intel® Pentium® G640/ 4GB RAM/ 320GB HDD/ DVD/ Win10Home
Бесплатна достава Пакет

Цена

9.900  ден.

Редовна цена:

11.900 ден.

Гаранција

365

дена

Bundle 19" Monitor Fujitsu + Fujitsu Esprimo E710 SFF A Class Refurbished Intel® ...

Part number: Esprimo E710 + Monitor

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Monitor DELL Professional P2412H 24" 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VG...

Part number: P2412H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] MOUSE PAD GMA-20D G-CUBE FLOWERS
Бесплатна достава Распродажба

Цена

100  ден.

Редовна цена:

120 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] MOUSE PAD GMA-20D G-CUBE FLOWERS

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] MULTIMEDIA CARD MOBILE APACER 2GB
Бесплатна достава Распродажба

Цена

100  ден.

Редовна цена:

120 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] MULTIMEDIA CARD MOBILE APACER 2GB

Производител: APACER

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Fujitsu Esprimo E710 SFF A class Refurbished Intel® Pentium® G640/ 4GB RAM/ 320GB ...

Part number: Esprimo E710 Windows 10

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LG Flatron IPS231P IPS 23" Black 1920x1080 Full HD 16:9 VGA DVI Stereo Speakers A cla...

Part number: IPS231P

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Попуст

MSI Z270I GAMING PRO CARBON AC Mini ATX soc.1151,2xDDR4,PCI-Ex16,TPM
Бесплатна достава

Цена

10.450  ден.

Редовна цена:

12.848 ден.

Гаранција

0

дена

MSI Z270I GAMING PRO CARBON AC Mini ATX soc.1151,2xDDR4,PCI-Ex16,TPM

Part number: Z270I

Производител: MSI

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] Power bank Platinet portable for smartphone and tablet 20000mAh 2xUSB
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.300  ден.

Редовна цена:

1.601 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] Power bank Platinet portable for smartphone and tablet 20000mAh 2xUSB

Производител: Platinet

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Fujitsu Esprimo E710 SFF A class Refurbished Intel® Pentium® G640/ 4GB RAM/ 320GB ...

Part number: Esprimo E710

Производител: FUJITSU

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 8200 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ DVD-RW/ Win10 Home
Бесплатна достава Распродажба

Цена

11.900  ден.

Редовна цена:

14.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250...

Part number: HP8200

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq LA2405wg 24" 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black /USB Hub, DisplayPort, VGA, DVI /A Class
Бесплатна достава

Цена

7.000  ден.

Редовна цена:

8.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq LA2405wg 24" 1920x1200 WUXGA 16:10 Silver/Black /USB Hub, DisplayPort, VGA,...

Part number: LA2405wg

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] Genius KB-8000X, Wireless Combo (Keyboard + Mouse), Black, 2.4 GHz anti-interfer
Бесплатна достава Распродажба

Цена

650  ден.

Редовна цена:

859 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] Genius KB-8000X, Wireless Combo (Keyboard + Mouse), Black, 2.4 GHz anti-interfer

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] Acer 23,6" KA240HQBbid Full HD
Бесплатна достава Распродажба

Цена

7.200  ден.

Редовна цена:

9.710 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] Acer 23,6" KA240HQBbid Full HD

Производител: ACER

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

850  ден.

Редовна цена:

1.200 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 250GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 250gb Used

Производител: Unknown Brand

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] TENDA WIRELESS N ROUTER 150MBPS W316R
Бесплатна достава Распродажба

Цена

650  ден.

Редовна цена:

925 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] TENDA WIRELESS N ROUTER 150MBPS W316R

Производител: TENDA

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 160GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

700  ден.

Редовна цена:

1.000 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 160GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 160gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 320 GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.000  ден.

Редовна цена:

1.436 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 320 GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 250gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Quadro NVS 285 P383
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.000  ден.

Редовна цена:

1.500 ден.

Гаранција

180

дена

Quadro NVS 285 P383

Part number: NVS 285

Производител: nVidia Quadro

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Hard Disc 3.5" 80GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested
Бесплатна достава Распродажба

Цена

500  ден.

Редовна цена:

800 ден.

Гаранција

30

дена

Hard Disc 3.5" 80GB Used, Various brands Toshiba, Seagate. Class A tested

Part number: 80gb Used

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

180

дена

Custom Build Intel Tower/80GB - 500GB/2GB - 8GB RAM

Part number: Custom Build

Производител: Delux

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

0

дена

HP Docking Station EliteBook

Part number: Docking

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback