Ценовник Последна промена: 01.12.2018
Мејлинг листа

Пријавете се за да бидете информирани за сите попусти, промоции, наградни игри


Email Archive

Дистрибутери

Клиенти

21.07.2017

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого. ...

Hosted By DDHost

Вкупно продукти: 253
Пребарај во категорија:
- Сите -
Клучен збор :
Цела фраза :
Пребарај
Цена
- Сите -
Бренд
- Сите -
Тип на промоција
- Сите -

Попуст

[OUTLET] TENDA WIRELESS N ROUTER 150MBPS N3
Бесплатна достава Распродажба

Цена

600  ден.

Редовна цена:

720 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] TENDA WIRELESS N ROUTER 150MBPS N3

Производител: TENDA

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] BlackVision Virtual Reality Glasses II for Android&Apple Smartphones
Бесплатна достава Распродажба

Цена

600  ден.

Редовна цена:

720 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] BlackVision Virtual Reality Glasses II for Android&Apple Smartphones

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] MOUSE OPTICAL SKY-M1 W/LCD VOIP TELEPHONE
Бесплатна достава Распродажба

Цена

200  ден.

Редовна цена:

240 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] MOUSE OPTICAL SKY-M1 W/LCD VOIP TELEPHONE

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] DIG. CAMERA TRIPOD MINI CH20 UP TO 20cm
Бесплатна достава Распродажба

Цена

200  ден.

Редовна цена:

240 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] DIG. CAMERA TRIPOD MINI CH20 UP TO 20cm

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] Speakers Manhattan, 2150, 2x2w, USB, Black/Gray
Бесплатна достава Распродажба

Цена

200  ден.

Редовна цена:

240 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] Speakers Manhattan, 2150, 2x2w, USB, Black/Gray

Производител: MANHATTAN

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] CASE LOGIC 10.1" SNAPVIEW FOLIO FOR SAMSUNG GALAXY TAB 3 (17.5 X 1 X 24.4) PHLOX
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.200  ден.

Редовна цена:

1.440 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] CASE LOGIC 10.1" SNAPVIEW FOLIO FOR SAMSUNG GALAXY TAB 3 (17.5 X 1 X 24.4) P...

Производител: Case Logic

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] UPS EATON LINE INTERACTIV 5E 2000i USB (5E2000IUSB)
Бесплатна достава Распродажба

Цена

11.000  ден.

Редовна цена:

13.200 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] UPS EATON LINE INTERACTIV 5E 2000i USB (5E2000IUSB)

Производител: EATON

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] Mini PC Barebone Gigabyte BRIX BKi3HA-7100 i3-7100U
Бесплатна достава Распродажба

Цена

16.700  ден.

Редовна цена:

20.040 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] Mini PC Barebone Gigabyte BRIX BKi3HA-7100 i3-7100U

Производител: GIGABYTE

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] HDD INT WD 40EZRZ 4TB BLUE
Бесплатна достава Распродажба

Цена

6.600  ден.

Редовна цена:

7.920 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] HDD INT WD 40EZRZ 4TB BLUE

Производител: Western Digital

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] CPU CORE i7-5820K SIX CORE 3.3GHz LGA 2011-3 15MB
Бесплатна достава Распродажба

Цена

20.000  ден.

Редовна цена:

24.000 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] CPU CORE i7-5820K SIX CORE 3.3GHz LGA 2011-3 15MB

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] CPU CORE I7-4790 QUAD 3.6GHz LGA1150 8MB Tray
Бесплатна достава Распродажба

Цена

15.000  ден.

Редовна цена:

18.000 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] CPU CORE I7-4790 QUAD 3.6GHz LGA1150 8MB Tray

Производител: Intel

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] Bluetooth Headset GMB BHP-BER-BK Stereo Berlin Black
Бесплатна достава Распродажба

Цена

740  ден.

Редовна цена:

888 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] Bluetooth Headset GMB BHP-BER-BK Stereo Berlin Black

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] Tablet PC MediacomWinpad W801 3G Z3735G/1GB/32GB
Бесплатна достава Распродажба

Цена

5.000  ден.

Редовна цена:

6.000 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] Tablet PC MediacomWinpad W801 3G Z3735G/1GB/32GB

Производител: MEDIACOM

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] SteelSeries Dota 2 Special Edition Rival 100 Optical Gaming Mouse
Бесплатна достава Гејминг Распродажба

Цена

2.000  ден.

Редовна цена:

2.400 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] SteelSeries Dota 2 Special Edition Rival 100 Optical Gaming Mouse

Производител: SteelSeries

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] TL-WA5210G ACCESS POINT PoE Wireless, 54Mbps 2.4GHz High Power Wireless Outdoor CPE
Бесплатна достава Распродажба

Цена

2.380  ден.

Редовна цена:

2.856 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] TL-WA5210G ACCESS POINT PoE Wireless, 54Mbps 2.4GHz High Power Wireless Outdoor C...

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] SPEAKERS 2.0 GEMBIRD SPK 623 PORTABLE USB BLACK
Бесплатна достава Распродажба

Цена

500  ден.

Редовна цена:

600 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] SPEAKERS 2.0 GEMBIRD SPK 623 PORTABLE USB BLACK

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] IP NETWORK CAMERA GEMBIRD CAM77IP
Бесплатна достава Распродажба

Цена

500  ден.

Редовна цена:

600 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] IP NETWORK CAMERA GEMBIRD CAM77IP

Part number: CAM77IP

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] COOLER MASTER NOTEPAL X1 R9-NBC-2WAK-GP
Бесплатна достава Распродажба

Цена

970  ден.

Редовна цена:

1.164 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] COOLER MASTER NOTEPAL X1 R9-NBC-2WAK-GP

Производител: Cooler Master

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] Speakers ACME, 2.1, SS204, 2W+2x2W, Black
Бесплатна достава Распродажба

Цена

790  ден.

Редовна цена:

948 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] Speakers ACME, 2.1, SS204, 2W+2x2W, Black

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] Genius Headphone + Microphone HS-520, In-line volume control and microphone mute
Бесплатна достава Распродажба

Цена

790  ден.

Редовна цена:

948 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] Genius Headphone + Microphone HS-520, In-line volume control and microphone mute

Производител: GENIUS

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] NOTEBOOK BAG I-BOX NW551 FOR LADIES UP TO 15.6"
Бесплатна достава Распродажба

Цена

800  ден.

Редовна цена:

960 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] NOTEBOOK BAG I-BOX NW551 FOR LADIES UP TO 15.6"

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] E-NET NETGEAR RANGEMAX NEXT WIRELESS USB 2.0 DUAL BAND 2.4GHz OR 5GHz
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.000  ден.

Редовна цена:

1.200 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] E-NET NETGEAR RANGEMAX NEXT WIRELESS USB 2.0 DUAL BAND 2.4GHz OR 5GHz

Производител: NETGEAR

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] NOTEBOOK STAND HANTOL 3 FAN BLUE TRANSPARENT 3mm
Бесплатна достава Распродажба

Цена

150  ден.

Редовна цена:

180 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] NOTEBOOK STAND HANTOL 3 FAN BLUE TRANSPARENT 3mm

Производител: Hantol

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] SWEEX NOTEBOOK STAND DS024
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] SWEEX NOTEBOOK STAND DS024

Производител: Sweex

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] ATX MIDI TOWER CASE MATRIX MX-03 Без напојување
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] ATX MIDI TOWER CASE MATRIX MX-03 Без напојување

Производител: Matrix

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] KEYBOARD A4 KR-85 COMFORTKEY PS/2 BLACK
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] KEYBOARD A4 KR-85 COMFORTKEY PS/2 BLACK

Производител: A4 Tech

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] VIVAX HOME Отварач за вино WO-101B
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] VIVAX HOME Отварач за вино WO-101B

Производител: Vivax

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] HEADPHONE + MIC KDM-1003
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] HEADPHONE + MIC KDM-1003

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] UCOM UC-158M 2.0 MEGAPIXELS WEB CAMERA
Бесплатна достава Распродажба

Цена

150  ден.

Редовна цена:

180 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] UCOM UC-158M 2.0 MEGAPIXELS WEB CAMERA

Part number: UC-158M

Производител: Ucom

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] CAMERA DISNEY WC301 1.3-5MP MICKEY MOUSE
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] CAMERA DISNEY WC301 1.3-5MP MICKEY MOUSE

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] CAMERA DISNEY WC330 1.3-5MP CARS
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] CAMERA DISNEY WC330 1.3-5MP CARS

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] DLV-B03 350K pixels webcam usb silver/black
Бесплатна достава Распродажба

Цена

150  ден.

Редовна цена:

180 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] DLV-B03 350K pixels webcam usb silver/black

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] ETHERNET CARD PCMCIA 32-BIT 10/100 NIC-N3 GEMBIRD
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] ETHERNET CARD PCMCIA 32-BIT 10/100 NIC-N3 GEMBIRD

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] TP-LINK PoE Splitter TL-POE10R
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] TP-LINK PoE Splitter TL-POE10R

Производител: TP-LINK

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] NOTEBOOK BAG HANTOL ECO UP TO 17" NBCA01
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] NOTEBOOK BAG HANTOL ECO UP TO 17" NBCA01

Производител: Hantol

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] NOTEBOOK BAG HP BASIC
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] NOTEBOOK BAG HP BASIC

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] Bluetooth Headset Omega R320 V3.0 EDR
Бесплатна достава Распродажба

Цена

300  ден.

Редовна цена:

360 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] Bluetooth Headset Omega R320 V3.0 EDR

Производител: Omega

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] Tablet Case Omega Maryland Black 9,7"
Бесплатна достава Распродажба

Цена

450  ден.

Редовна цена:

540 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] Tablet Case Omega Maryland Black 9,7"

Производител: Omega

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Dell Mouse MS116, Optical, Black
Бесплатна достава

Цена

325  ден.

Редовна цена:

391 ден.

Гаранција

360

дена

Dell Mouse MS116, Optical, Black

Part number: 570-AAIR

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

Monitor DELL Professional P2412H 24" 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VG...

Part number: P2412H

Производител: DELL

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] MOUSE PAD GMA-20D G-CUBE FLOWERS
Бесплатна достава Распродажба

Цена

100  ден.

Редовна цена:

120 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] MOUSE PAD GMA-20D G-CUBE FLOWERS

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] MULTIMEDIA CARD MOBILE APACER 2GB
Бесплатна достава Распродажба

Цена

100  ден.

Редовна цена:

120 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] MULTIMEDIA CARD MOBILE APACER 2GB

Производител: APACER

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] DIGITAL CAMERA BAG ICON VINYL (BLACK)
Бесплатна достава Распродажба

Цена

100  ден.

Редовна цена:

120 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] DIGITAL CAMERA BAG ICON VINYL (BLACK)

Производител: GEMBIRD

Прегледај
Во кошничка

Гаранција

365

дена

LG Flatron IPS231P IPS 23" Black 1920x1080 Full HD 16:9 VGA DVI Stereo Speakers A cla...

Part number: IPS231P

Производител: LG

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Trust Mouse GXT 162 Optical Gaming,4000dpi,9 Prg.Buttons,LED illm
Бесплатна достава

Цена

1.290  ден.

Редовна цена:

1.572 ден.

Гаранција

360

дена

Trust Mouse GXT 162 Optical Gaming,4000dpi,9 Prg.Buttons,LED illm

Part number: 21186

Производител: TRUST

Прегледај
Во кошничка

Попуст

[OUTLET] Power bank Platinet portable for smartphone and tablet 20000mAh 2xUSB
Бесплатна достава Распродажба

Цена

1.300  ден.

Редовна цена:

1.601 ден.

Гаранција

90

дена

[OUTLET] Power bank Platinet portable for smartphone and tablet 20000mAh 2xUSB

Производител: Platinet

Прегледај
Во кошничка

Попуст

Fabriano Copy Paper Copy3 A3 80gr.   500/1
Бесплатна достава

Цена

380  ден.

Редовна цена:

473 ден.

Гаранција

0

дена

Fabriano Copy Paper Copy3 A3 80gr. 500/1

Part number: 40029742

Производител: FABRIANO

Прегледај
Во кошничка

Попуст

HP Compaq Elite 8200 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250GB HDD/ DVD-RW/ Win10 Home
Бесплатна достава Распродажба

Цена

11.900  ден.

Редовна цена:

14.900 ден.

Гаранција

365

дена

HP Compaq Elite 8200 SFF A class Refurbished Intel® Core™ i5-2400/ 4GB DDR3/ 250...

Part number: HP8200

Производител: Hp

Прегледај
Во кошничка

Кошничка

Успешно го додадовте следниот продукт во Вашата кошничката

продолжи
На каса


Feedback