Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY HD-SG5B, External Slim HDD 2.5" 500GB, USB 3.0, black

Нема залиха
2.799 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 912569
Нема залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY HD-SG5B External Slim HDD 2.5" 500GB USB 3.0 black AES 256-bit algorithm data encryption and password protection so that others cannot gain access to your data Automatic backup schedule set up
Спецификации
Категорија Надворешен HDD
HDD Capacity 500 GB
Brand Sony
Disk Interface USB 3.0
Disk format 2.5"
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY HD-SG5B, External Slim HDD 2.5" 500GB, USB 3.0, black
Повеќе продукти од Sony