Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDRAS210APB.CE7, Active series sport in ear Headset, black,

Има на залиха
1.099 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 906648
Прашај за залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDRAS210APB.CE7 Active series sport in ear Headset black Splashproof and waterproof adjustable loop hangers Built in microphone 13.5mm driver units 1.2m cable length 3.5mm jack Frequency Response 17 - 22000 Hz Impedance 16 Ohm Sensitivity 104 dB
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDRAS210APB.CE7, Active series sport in ear Headset, black,
Повеќе продукти од Sony