Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDRAS210APP.CE7, Active series sport in ear Headset, pink,

Има на залиха
747 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 897821
Прашај за залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDRAS210APP.CE7 • Active series sport in ear Headset • pink • Splashproof and waterproof • adjustable loop hangers • Built in microphone • 13.5mm driver units • 1.2m cable length • 3.5mm jack • Frequency Response 17 - 22000 Hz • Impedance 16 Ohm • Sensitivity 104 dB
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDRAS210APP.CE7, Active series sport in ear Headset, pink,
Повеќе продукти од Sony