Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDRAS400EXW.AE, Active series sport in ear headphones, white,

Нема залиха
1.564 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 915675
Нема залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDRAS400EXW.AE Active series sport in ear headphones white Splashproof and waterproof adjustable loop hangers 9mm driver units 1.2m cable length 3.5mm jack Frequency Response 5 - 24000 Hz Impedance 16 Ohm Sensitivity 103 Db Mesh carrying pouch included
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDRAS400EXW.AE, Active series sport in ear headphones, white,
Повеќе продукти од Sony