Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDREX110APB.CE7, Step-Up EX Series Earbud Headset, black

Нема залиха
1.460 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 883769
Нема залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDREX110APB.CE7 Step-Up EX Series Earbud Headset black 4 pairs of earbuds (XS S M L) In line volume control In line phone control Built in microphone 9mm driver units 1.2m cable length 3.5mm jack Frequency Response 5 - 24000 Hz Impedance 16 Ohm Sensitivity 103 Db
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDREX110APB.CE7, Step-Up EX Series Earbud Headset, black
Повеќе продукти од Sony