Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDREX110LPB.AE, In-ear headphones, Black

Нема залиха
999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 893211
Нема залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDREX110LPB.AE • In-ear headphones • Black • closed type • 5-24kHz • 9mm driver unit
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDREX110LPB.AE, In-ear headphones, Black