Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDRRF811RK.EU8, Wireless Over the ear Headphones, black

Нема залиха
4.198 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 883779
Нема залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDRRF811RK.EU8 Wireless Over the ear Headphones black 1x lithium ion battery (included) Max. range 100m Max. bateery life 13h Volume control Weight 270g 40mm driver units Frequency Response 20 - 20000 Hz
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDRRF811RK.EU8, Wireless Over the ear Headphones, black