Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDRRF855RK.EU8, Wireless Over the ear Headphones, black

Нема залиха
4.499 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 883780
Нема залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDRRF855RK.EU8 Wireless Over the ear Headphones black Rechargeable batteries and charging dock Max. range 100m Max. bateery life 18h Volume control Weight 285g 40mm driver units Frequency Response 10 - 22000 Hz
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDRRF855RK.EU8, Wireless Over the ear Headphones, black
Повеќе продукти од Sony