Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDRXB550APG.CE7, Extra Bass Headset, Green

Нема залиха
1.790 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 922525
Нема залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDRXB550APG.CE7, Extra Bass Headset, Green, Microphone, 3.5 mm jack, Frequency Response 5 - 22000 Hz, Impedance 24 Ohm, Sensitivit
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDRXB550APG.CE7, Extra Bass Headset, Green