Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDRXB550APR.CE7, Extra Bass Headset, Red

Нема залиха
1.790 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 922526
Нема залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDRXB550APR.CE7 • Extra Bass Headset • Red • Microphone • 3.5 mm jack • Frequency Response 5 - 22000 Hz • Impedance 24 Ohm • Sensitivity 102 Db • 1.2m cable length
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDRXB550APR.CE7, Extra Bass Headset, Red
Повеќе продукти од Sony