Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDRXD150W.AE, BIG Over the ear Headphones, white

Нема залиха
856 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 883786
Нема залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDRXD150W.AE BIG Over the ear Headphones white 40mm driver units Frequency Response 12 - 22000 Hz Impedance 32 Ohm Sensitivity 100 Db 2m cable length
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDRXD150W.AE, BIG Over the ear Headphones, white
Повеќе продукти од Sony