Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDRZX310L.AE, ZX series Foldable Over the ear Headphones, blue

Има на залиха
1.564 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 883798
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDRZX310L.AE ZX series Foldable Over the ear Headphones blue swivel pack and go 30mm driver units with ferit cores Frequency Response 10 - 24000 Hz Impedance 24 Ohm Sensitivity 98 Db 1.2m cable length
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDRZX310L.AE, ZX series Foldable Over the ear Headphones, blue
Повеќе продукти од Sony