Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY MDRZX550BNR.CE7, Overhead headphones, Red

Нема залиха
6.715 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 894667
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY MDRZX550BNR.CE7 • Overhead headphones • Red • Bluetooth/NFC • Built in microphone for hands free calls • 30mm driver unit • embedded mic+ PHONE button • noise cancellation
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY MDRZX550BNR.CE7, Overhead headphones, Red