Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY SFG1UZ, SDXC Memory Card 128GB UHS-I Class 10 U3

Има на залиха
3.199 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-12-2023
КОД: 928625
Прашај за залиха
Гаранција: 180 (дена)
SONY SFG1UZ, SDXC Memory Card 128GB UHS-I Class 10 U3
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Memory Card Type SD Cards
Brand Sony
Part Number NULL
Капацитет на меморија 128GB
Повеќе продукти од Sony