Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY SFG1UZ, SDXC Memory Card 128GB UHS-I Class 10 U3

Има на залиха
3.199 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 928625
Прашај за залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY SFG1UZ, SDXC Memory Card 128GB UHS-I Class 10 U3
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Memory Card Type SD Cards
HDD Capacity 128 GB
Brand Sony
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY SFG1UZ, SDXC Memory Card 128GB UHS-I Class 10 U3
Повеќе продукти од Sony