Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY SFG2UZ, SDXC Memory Card 256GB UHS-I Class 10 U3

Нема залиха
14.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 928626
Нема залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY SFG2UZ, SDXC Memory Card 256GB UHS-I Class 10 U3
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Part Number NULL
Brand Sony
HDD Capacity 256 GB
Memory Card Type SD Cards
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY SFG2UZ, SDXC Memory Card 256GB UHS-I Class 10 U3
Повеќе продукти од Sony