Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY SR64UXA, Micro SD card with adaptor 64GB, UHS-I class 10, 95 MB/s; 30 MB/s

Нема залиха
1.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 898003
Нема залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY SR64UXA • Micro SD card with adaptor 64GB • UHS-I class 10 • Read Speed upto 95 MB/s; Write Speed upto 30 MB/s • Water-proof • Temperature-proof • X-ray-proof • Dust-proof
Спецификации
Категорија Мемориски картички
Memory Card Type MicroSD & Adapter
HDD Capacity 64 GB
Brand Sony
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY SR64UXA, Micro SD card with adaptor 64GB, UHS-I class 10, 95 MB/s; 30 MB/s