Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY WHCH510B.CE7, Wireless Bluetooth wireless technology, Black

Има на залиха
2.190 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 936107
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY WHCH510B.CE7 Wireless Bluetooth wireless technology Up to 35 hours of playback time Easy hands-free calling and voice assistant commands with microphone Compact 30mm driver unit Swivel design for easy travel Black color
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY WHCH510B.CE7, Wireless Bluetooth wireless technology, Black
Повеќе продукти од Sony