Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY WHCH510L.CE7, Wireless Bluetooth wireless technology, Blue

Има на залиха
1.989 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 936105
Прашај за залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY WHCH510L.CE7 Wireless Bluetooth wireless technology Up to 35 hours of playback time Easy hands-free calling and voice assistant commands with microphone Compact 30mm driver unit Swivel design for easy travel Blue color
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY WHCH510L.CE7, Wireless Bluetooth wireless technology, Blue
Повеќе продукти од Sony