Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY WHXB700B.CE7, Wireless BLUETOOTH streaming with NFC One-touch

Нема залиха
5.489 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 942428
Нема залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY WHXB700B.CE7 Wireless BLUETOOTH streaming with NFC One-touch noise cancelling EXTRA BASS Up to 30 hours of playback time Easy hands-free calling and voice assistant commands with microphone Swivel design for easy travel Black color
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY WHXB700B.CE7, Wireless BLUETOOTH streaming with NFC One-touch
Повеќе продукти од Sony