Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY WIC200W.CE7, Wireless in-ear headphones

Нема залиха
1.690 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 934811
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY WIC200W.CE7, Wireless in-ear headphones,Bluetooth, NFC One-touch, Frequency Response 20 - 22000 Hz, Run Time (Up To) 15 hours Take your music wherever you go. With a matt finish, round cables, and up to 15 hours of battery life, the WI-C200 headphones are as stylish as they are versatile.
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY WIC200W.CE7, Wireless in-ear headphones
Повеќе продукти од Sony