Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

SONY WIC310L.CE7, Wireless in-ear headphones, Blue

Има на залиха
2.090 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 934810
Прашај за залиха
Гаранција: 180 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SONY WIC310L.CE7 Wireless in-ear headphones Bluetooth NFC One-touch Frequency Response 20 - 20000 Hz Run Time (Up To) 15 hours Blue color
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Sony
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:SONY WIC310L.CE7, Wireless in-ear headphones, Blue
Повеќе продукти од Sony