Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

ELGATO WAVE 3 BLACK, SOUND MICROPHONE ELGATO-10MAB9901/0

Има на залиха
12.980 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 18-01-2023
КОД: 992669
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

SOUND MICROPHONE ELGATO WAVE 3 BLACK, ELGATO-10MAB9901/0 Capsule 17 mm Electret Polar Pattern Cardioid Resolution 24-bit Sample Rate 48 / 96 kHz Frequency Response 70 - 20000 Hz Sensitivity -25dBFS (min gain) | 15dBFS (max gain) Max SPL 120dB (140dB Clipguard engaged) Dynamic Range 95dB (115dB Clipguard engaged) Interface USB-C Dimensions 153 x 66 x 40 mm / 6.0 x 2.6 x 1.6 in Weight Mic & U-Mount 280 g / 9.88 oz | Base 305 g / 10.76 oz
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
Brand Elgato
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:ELGATO WAVE 3 BLACK, SOUND MICROPHONE ELGATO-10MAB9901/0
Повеќе продукти од Elgato