ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Speaker UGO Bluetooth Wireless Soundcube 10W Black FM/MicroSD/USB/AUX

Quick Overview

Speaker UGO Bluetooth Wireless Soundcube 10W Black FM/MicroSD/USB/AUX

КОД: 943580

Достапност: 48 часа

1.632 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 360 дена

Details

Specification Audio system: 2.1 Communication: Bluetooth, Wired Bluetooth version: 4.2 Range: 10 m RMS power output: 10W Frequency response: 20 - 20000 Hz Volume control: Panel, Remote cotrol Material: ABS Power supply: Micro USB, Built-in battery Connectors: Micro SD, Micro USB, Mini Jack, USB Type-A Colour: Black Length: 210 mm Width: 130 mm Height: 170 mm Total satellites RMS power output: 5 W Subwoofer RMS power output: 5 W MUSIC MEANS FUN Ugo Soundcube is a multimedia speaker, great for anyone who loves to have fun and outdoor activities. Speaker has multiple functions like FM radio, Bluetooth mode, microSD card reader and AUX port. The spraker equipped with hands-free function and supports phone calling.

Additional Information

Бренд Natec
Part Number NULL
Гаранција 360

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите