Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Speakers 2.1 Logitech Z623 THX-Certified 200W

Има на залиха
12.489 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 05-07-2022
КОД: 784561
Прашај за залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Speakers 2.1 Logitech Z623 THX-Certified 200W
Спецификации
Категорија Компјутерски звучници
Power N/A
Speaker Type 2.1
Тип на поврзување N/A
Is Gaming N/A
Part Number 980000403
Brand Logitech
Write Your Own Review
You're reviewing:Speakers 2.1 Logitech Z623 THX-Certified 200W
Повеќе продукти од Logitech