ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Telephone Panasonic Corded KX-TS500FX Black

Quick Overview

Telephone Panasonic Corded KX-TS500FX Black

КОД: 907566

Достапност: 48 часа

716 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 360 дена

Details

Telephone Panasonic Corded KX-TS500FX Black The Panasonic KX-TS500 is a great value corded desktop phone with basic functions, which is wall mountable, making it an ideal phone for areas with limited space, such as kitchens. Affordable Last number redial Adjustable handset volume Wall mountable Also available in white

Additional Information

Бренд Panasonic
Part Number KXTS500FXB
Тип на телефон Фиксен
Гаранција 360

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите