ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Tenda Powerline AV Adapter PH3 Gigabit 1000Mb/s 2-pack

Quick Overview

Tenda Powerline AV Adapter PH3 Gigabit 1000Mb/s 2-pack

КОД: 900519

Достапност: Нема залиха

2.890 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 720 дена

Details

Electricity rate: 1000Mbps Network Interface: 1 * 10/100 / 1000Mbps adaptive LAN Standard protocols: AV2 HomePlug IEEE 802.3, 802.3u the IEEE, the IEEE 802.3ab Modulation: OFDM, CSMA / CA Button: 1 * Pair / Reset button reuse Lights: Power 1 * , 1 * the PLC , 1 * Ethernet Power: 0.4W <,> 3.2w Operating Voltage: 100-240V 50 / 60Hz Bands: Powerline: 2-86MHz Product Size: 82mm * 60mm * 32mm Temperature: Operating temperature: 0 C to 40 C Storage temperature: -40 C to 70 C Humidity: 10% to 90% RH non-condensing Storage Humidity: 5% to 90% RH non-condensing Packaging Accessories: 1000M Power Cable Quick Guide (including warranty card) UTP cable

Additional Information

Бренд TENDA
Part Number PH3
Гаранција 720

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите