Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Tesla 32E610BHS 32" Android

Има на залиха
12.873 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 10-01-2022
КОД: 958742
1-3 дена
Гаранција: 999 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Tesla 32E610BHS 32" Android Diagonal 32" (81cm) Screen Slim D-LED Resolution 1366 x 768 SMART_OS_TYPE Android SMART Yes WiFi Yes Tuner type DVB-T/T2/C/S/S2
Спецификации
Категорија Телевизори
Image Quality N/A
Part Number 32E610BHS
Brand Tesla
Diagonal 32''
Promotion Type Ново
WiFi N/A
3D Ready N/A
Write Your Own Review
You're reviewing:Tesla 32E610BHS 32" Android
Повеќе продукти од Tesla