Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Tesla 50S906BUS 50", UHD, Android SB soundbar

Има на залиха
28.682 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
КОД: 953635
1-3 дена
Гаранција: 1080 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Tesla 50S906BUS,UHD,Android SBsoundbar Diagonal 50" (127cm) Screen D-LED Resolution 3840 x 2160 SMART Yes WiFi Yes Tuner type DVB-T/T2/C/S/S2 VGA No CI slot Yes HDMI 3 USB 2.0 2 Scart No LAN Yes Color Black
Спецификации
Категорија Телевизори
Part Number 50S906BUS
Brand Tesla
Write Your Own Review
You're reviewing:Tesla 50S906BUS 50", UHD, Android SB soundbar
Повеќе продукти од Tesla