Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Testimonial

Одлична продавница. Одлични попусти.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Со години купувам од DDCom и се било во најдобар ред, екстра...

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

На ДДстор најдов брендирани компоненти и лаптопи, и потрошени материјали што ми се потребни за работа во канцеларија... и сум многу задоволен од услугите на ДДСтор...

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Тимот на DDStore.mk ми помогна во составување на целосна конфигурација, беа неизмерно трпеливи кон мене и покрај екстензивноста на моите прашања и барање на совети. Навистина ги препорачувам најтопло, од проста причина што нивото на квалитет при односот с

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Брзи и доста информативни, дефинитивно едно од подобрите онлајн шопинг искуства во Македонија :)

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Се е во ред, но највеќе ми пречи пребарувањето со залихите. Мое мислење е дека само 2 опции треба да има а тое е „на залиха“ и „не е на залиха“, останатите опции само го отежнуваат барањето.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Интернет страната е мошне прегледна и лесно се доаѓа до саканиот производ. Навистина преголема база на производи од најдобрите светски производители на ит опрема. Имав прилика да ја користам он лајн чат опцијата, каде што добив навистина брза и обемна под

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Навремена испорака и одлична услуга.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Генерално голем број на производи од сите аспекти на ИТ, и user-friendly интерфејс со лесен начин на порачување и следење на статус на порачки.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Мислам дека ДДком зазема еден многу успешен модул на функционирање кој искрено не ни би го очекувал во МК никогаш. Цените на артиклите се фер и многуте поволни дополнителни услуги како транспортот до буквално секаде во македонија е се што јас барам како к

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Познаваќи ја проблематиката на оваа работа, секојдневниот нов наплив на технологии и врвен квалитет и конкуренцијата на пазарот, мислам дека во нашиов крај Сте на прво место

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Би било добро да имате бесплатна испорака за производи поскапи од 2-3 илјади денари.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Како прв пат што порачувам сум премногу задоволен од вашата љубезност.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Имајки во предвид дека повеќе од година дена за сите потреби што ги имам околу купување на електронска галантерија се одам преку ddstore може слободно да се каже дека сум крајно задоволен од услугата, експидитивноста и квалитетот на работата.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Браво, секоја чест. Дечкиве си ја работат работата професионално.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Најдобри се, очекувам повеќе акции и попусти во иднина!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Со ваков однос и професионализам да ти е мерак да купуваш, презадоволен како и секогаш.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Нарачката беше експресно процесирана. Им благодарам на Вработените за ажурноста.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Презадоволен од услугата и се надевам дека ќе продолжиме со понатамошна соработка.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Прекрасна соработка и поддршка од вработените во ДДКом. *****

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Прекрасна соработка и навремена испорака :)

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Зачудувачки професионално :) Не знам колку е можно, но уште да го нема статусот на производи "прашај" ќе беше перфектно.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Брзината и ефикасноста на работењето се на одлично ниво, место за подобрување гледам во изгледот на веб страната и дефинитивно некомплетните информации/слики за продуктите.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Само продолжете со добрата работа и како препорака би било на сајтот подетално да биде објаснето каде точно се наоѓа DDStore :)

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Само продолжете со добрата работа и како препорака би било на сајтот подетално да биде објаснето каде точно се наоѓа DDStore :)

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Цени, однос, испорака на производите се е одлично,како што треба да биде денес една успешна фирма...

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер. До сега една нарачка имам. Одлично искуство.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Многу сум задоволен од понудата на производите и начинот на продажба.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Секоја чест за компанијата и за вработените. Само така продолжете.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична услуга, добри информации од вработенита, добри совети, брза и точна испорака.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична услуга и организација.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Продуктите се наoѓаат лесно на вашата страна, операторите ви одговарат брзо и професионално, испораката навреме и сите мои нарачки стигнале добро спакувани, неоштетени и исправни. То е то. Поздрав од Ресен.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер сте како фирма DDStore.mk така да продолжите. За секое мое поставено прашање одма го добивав саканиот одговор. Така да продолжите, многу сте услужливи. Oдлични сте голем поздрав до сите вработени. Tака да продолжите.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Се што ви треба можете да најдете на едно место а тука се и вработените да ве услужат во најкраток можен рок, совршено само продолжете така.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Јас сум презадоволен од услугите и производите на DDStore. Продолжете со исто темпо понатаму.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер сте... иако кога би имал повеќе нарачки би имал и коментари повеќе.... но времето ќе покаже... Поздрав.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлично продолжете така. Една замерка само може страната да ја обновувате за залиха на продуктите почесто зашто се случува многу често да ги нема производите кои се на залиха :)

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Брзи и добри одговори на сите поставени прашања и пријатно сум изненаден од брзината на испораката на производите.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Здраво, морам да ве пофалам задоволен досега 2 солидни порачки имам направено, во иднина продожете со исто темпо.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлично искуство, немам од што да се пожалам.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Ми се допаѓа овој начин на продажба и цената на испораката ви е многу прифатлива.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Многу ефтино, добро организирано но морате да ги апдејтирате секојдневно производите, кои ги имате-немате, дали можете да набавете за толку и толку време итн. Малку поголем ангажман треба само.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Би ве замолил да поработите на тоа на секоја пратка над одредена сума пример над 1500 ден. да не се плака поштарина. Верувам дека многумина ке се сложат со овој предлог.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Мислам дека се е ОК.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Продолжете така. Се ви е на високо ниво. Имате голем број на производи, брза испорака до цела МК и одлична техничка подршка која одговара брзо и ефикасно.Се надевам дека и така ке остане.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Веб продавницата функиционира одлично, брзината на процесирање на нарачките е на задоволително ниво. Само продолжете да газите со исто темпо.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Продолжете така. Конкурентни цени, супер услуга, експедитивни...

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Мислам дека супер си ја вршите работата. Експедитивни сте и секогаш услужливи. Највеќе ми се допаѓа тоа што нудите работи што другите ги немаат, по многу прифатливи цени и тоа што вршите достава до врата. Нарачувањето е едноставно и брзо, без замарања и н

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Имаат најголем избор на компоненти во Македонија, со прилично добри цени во споредба со другите Македонски компаниии. - Дејан

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Мислам дека онлине продавницата е стварно.Супер и снабдена со многу видови на производи по поволни цени.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Продолжете со исто темпо за да го задржите епитетот Најдобри :)

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Љубезен и услужлив персонал,одлично...

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Kонечно сигурно онлајн купување и кај нас, многу брза и ефтина испорака.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

DDStore.mk е страница на која многу едноставно го пронјадов она што ми беше потребно. Нарачката ја добив навреме, како што ми беше одговорено, така да јас сум многу задоволен и ја препорачувам оваа интернет продавница на секој што има потреба од вакви пр

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Задоволен сум од работата на DD Store, многу лесна и едноставна нарачка и комуниокација со вработените, што се однесува со испораката брза и навремена.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Ми се допаѓа фактот што многу производи ги има на едно место. Наместо да лутате по многу фирми и да барате одреден производ, тука се ви е на дофат со еден клик. Само продолжете така и во иднина. Зоран. М. Каменица

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер организирано, достапно, професионало. Да се задржи ова ниво на функционирање.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Генерално сум задоволен. Многу брзо ми враќаа на пораките на фб, производите се со конкурентни цени, лесно за плаќање.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одличен процес на обработка на нарачки со што можев од дома за многу кратко да искомуницирам за достапноста на целосна конфигурација и лесна нејзина модификација. Комуникацијата е на високо ниво и доста брза. Се што ви треба е повеќе видлива локација за п

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Секоја чест, значи во Куманово нема каде не побарав да го најдам овој рутер кој го нарачав никаде го немаше, и на неколку сервисери кои работат во Куманово препораката беше "провери во ДД Ком во Скопје", и највеќе што ми се допадна е тоа што продуктот мож

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Мило ми е што и во нашата Држава има ваква добра Интернет Продавница.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Најдобри во Македонија

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Професионални и прилично експедитивни.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориите. Нарач

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

It's great, will buy again.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да ја комп

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Секогаш одлично завршена работа

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Се на се добро испадна. Почекав неколку дена повеќе за процесирање, но задоволен сум од комуникацијата и производот што го нарачав.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Услужливи, брза испорака, забелешки немам.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

За разлика од некој друѓи МКД ОнЛине продавници каде што прво ви наплаќаат за производи што ѓи немаат во залиха и никаква грижа за птрошувачот,кај DDStore наидов намсосема спротивно навремено известување за продуктите кој и се во залиха и одличен - costum

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Мислам дека треба да се направи освежување на дизајнот на веб страната

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Јас мислам дека се е супер,досега сум порачувал од други интернет страници ама од вашата сум најмногу задоволен.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Отворањето на страната е многу споро.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Немам шо да додадам. Среќен шо ве најдов!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Прв пат како нарачувам нешто од DDStore.mk и можам да кажам дека сум презадоволен од нивните услуги. Сите продукти што ги побарав ми беа обезбедени и доставени во најкус можен рок. Беа многу професионални во нивната работа и дефинитивно ќе нарачувам од ни

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Брза и професионална услуга

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Добра е страната но прави проблем при нарачката но вработените Ви се многу добри и го надополнуваат тоа по емаил или телефонски разговор

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична поддршка. Многу брзо и лесно се разбравме со лугето што ми е мене многу важен адут за понатамошна соработка.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Високо професионална компанија во подем,крајно љубезни и професионални вработени,лесно достапна,на скала од 1-10,мојата оцена е 11.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Вторпат набавувам опрема од Вас и задоволен сум од услугата единствено очекував тастатурата и маусот да ги добијам заедно со компјутерот и мониторот

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Се на се добро испадна. Почекав неколку дена повеќе за процесирање, но задоволен сум од комуникацијата и производот што го нарачав.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Самата поставеност на е-продавницата е доста концизна и јасна. Секој продукт кој што ќе посакам да го проверам со информации и прегледам, постапката е многу едноставна. Филтрите за пребарување се одлично селектирани и прецизирани според категориит...

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Добра комуникација со вработените во DDStore.mk , брзо процесуирање на нарачката и би рекол експресна достава на продуктот од страна на партнерот за логистика на DDStore.mk. Како препорака би рекол сајтот да стави опција за потрошувачот да може да...

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Услужливи, брза испорака, забелешки немам.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

За разлика од некој друѓи МКД ОнЛине продавници каде што прво ви наплаќаат за производи што ѓи немаат во залиха и никаква грижа за птрошувачот,кај DDStore наидов намсосема спротивно навремено известување за продуктите кој и се во залиха и одличен - costum

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Јас мислам дека се е супер,досега сум порачувал од други интернет страници ама од вашата сум најмногу задоволен

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Прв пат како нарачувам нешто од DDStore.mk и можам да кажам дека сум презадоволен од нивните услуги. Сите продукти што ги побарав ми беа обезбедени и доставени во најкус можен рок. Беа многу професионални во нивната работа и дефинитивно ќе нарачувам од ни

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична поддршка. Многу брзо и лесно се разбравме со лугето што ми е мене многу важен адут за понатамошна соработка.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Високо професионална компанија во подем,крајно љубезни и професионални вработени,лесно достапна,на скала од 1-10,мојата оцена е 11.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Вторпат набавувам опрема од Вас и задоволен сум од услугата единствено очекував тастатурата и маусот да ги добијам заедно со компчутерот и мониторот

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Највеќе ми се допаѓа брзата и едноставна комуникација помеѓу DDStore и купувачот, поради тоа секогаш би зимал од кај вас.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Високо ниво на професионалност, добри производи и експдитивна испорака. Браво!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Генерално добро мислење, онлајн чет-от оди офлајн, имејлот кој го пратив отишол во спам, па џабе и чет и мејл, по тел завршив работа :)

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Добро снабдена ородавница со IT опрема, електронски уреди и галантерија за нив , љубезен настап на вработените и брза реациа на порачката.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Веб прoдaвницaтa нуди брзo и прецизнo прoнaoѓaње нa бaрaниoт прoизвoд кaкo реткo кoјa веб прoдaвницa вo Мaкедoнијa. Истo тaкa прoизвoдите мнoгу дoбрo се пoдредени пo кaтегoрии сo гoлемa прегледнoст. Купувaњетo истo тaкa е мнoгу еднoстaвнo сo сaмo некoлку

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Веб прoдaвницaтa нуди брзo и прецизнo прoнaoѓaње нa бaрaниoт прoизвoд кaкo реткo кoјa веб прoдaвницa вo Мaкедoнијa. Истo тaкa прoизвoдите мнoгу дoбрo се пoдредени пo кaтегoрии сo гoлемa прегледнoст. Купувaњетo истo тaкa е мнoгу еднoстaвнo сo сaмo некoлку

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер сте имате голем асортиман продожете само така !!!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

добри сте но една сугестија оние клиенти што веќе купуваат од вас да не мора да ја потврдуват нарачката така би се заштедило време. и како задолжително поле за телефон поставете го мобилниот.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Ова ми е прва нарачка, и сум многу задоволен.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Имав проблем со спецификацијата на продуктот и без проблем ми беше прифатена замена за друг модел. Пријатно сум изненаден од брзината со коај го решив проблемот.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Се изненадив на начинот на соработката со купувачите, брзо и едноставно. Доста контактибилни и веднаш возвраќате на прашањата. Нешто што кај нас тешко се наоѓа. Само продолжете така!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одличен веб шоп, има секакви начини на пребарување коишто помагаат во наоѓањето на продуктите на брз и ефективен начин. Ви благодарам.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Да склопиш конфигурација точно каква што ти сакаш без да се мрднеш од шетање низ цел град нема шанси! Освен ако не пазариш од ддстор ;)

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Добри производи од врвни фирми имате на располагање, за да во секое време да ни се достапни нам на крајните потрошувачи!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Најдобра и сигурна продавница со најголема понуда во регионот со попусти секој ден

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер услуга, брза испорака, ефтини цени. 10/10

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

длична услуга на персоналот. Љубезни и навремен

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Ми се допаѓа изборот на Интернет страницата, значително е поголем од конкуренцијата, меѓутоа дефинитивно е потребно подобрување. Ова пред се се однесува при филтрирањето на резултатите при пребарувањето. Особено значајно бидејќи се работи за "еднократна и

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

За понатамошното унапредување на Интернет продавницата би било потребно значително повеќе вложено време, за ажурирање на информациите за секој производ и додавање на дополнителни филтри, кои би се разликувале во зависност од категориите на производите.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Премногу љубезни вработени, вистински лидерски тим кој ветува успешност и рангирање на високите позиции во продажба на производите кои ги нудат. Препорака до сите клиенти кои немале соработка - да ги посетат DDStore.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

ефикасна нарачка според договореното без никакви проблеми

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Премногу добра проадвница за ИТ.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

крајно професионални и сериозни, но пред се пријателски настроени кон муштериите

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

ажурни, експедитивни, коректни, љубезни и навремени

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Огромен избор, одлична комуникација, брза достава.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Би сакал повеќе од прикажаните производи да ги има на залиха или барем да можат да се порачаат, ако се времено недостапни.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Премногу сум задоволен од тимот кој работи во оваа фирма, од самата порачка, процесирање и испорака. Многу коректно, фер и љубезни на максимум ниво. Би ги препорачал на секој. И пред се многу добра постапка за online порачка и плаќање.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Немам поплаки и се надевам дека ке имам добри искуства и натаму со вашата компанија. Само продолжете така.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Веќе неколкупати купувам DDStore, многу сум задоволен. Фала на DDStore Теам

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична продавница ги има скоро сите производи и со одлични цени.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична продавница, oдлична услуга, брза и точна испорака.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Најдобор место да го најдеш она што ти треба, а да не ги пребараш сајтовите на сите ИТ продавници. Одлична е Услугата со достава до врата. Заштедува време (кое денес никој го нема вишок), како и пари. Пријатно сум изненаден и сигурно ќе порачувам и други

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Ова ми беше прв пат да купувам од DDStore. Услугата беше одлична и многу брзо ми го обезбедија производот што го барав. Работата ми налага прилично честа надградба на компјутерски делови и баш ми е драго што најдов одлично обезбедена продавница.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

РЕМНОГУ СУМ ЗАДОВОЛЕН ОД ВАШИТЕ ПРОДУКТИ И УСЛУГИ КОИ ГИ НУДИТЕ. нАРАЧКАТА МИ СТИГНА МНОГУ БРГУ. ЌЕ ПРОДОЛЖАМ ДА НАРАЧУВАМ ПРЕКУ ИНТЕРНЕТ.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Вработените во DDStore.mk се супер, секоја пофалба. Но морам да истакнам дека сум крајно незадоволен од PostExpress и мислам дека треба да ги смените

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична интернет продавница. Секојдневно надополнета со нови производи. Одлични цени! Продолжете само така.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Мое мислење е дека вршите одлична работа и имате голем избор на продукти.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Со тие што контактирам (Светлана и Ивица) се супер услужливи и даваат точни информации што е многу битна работа и даваат добри насоки за производите. Продолжете само напред.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Солидна соработка имам со Вашата фирма!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Без никакви замерки. Професионални и услужливи. Ви посакувам успех.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична електронска продавница каде на едно место можете да најдете се. Брзо процесирање на нарачките и брза испорака.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Нивото на услугите е далеку пред своите конкуренти и целосно несвојствено за мене (не знаете со што треба да се справувам во Прилеп за да си купам нешто од ИТ областа (од било која област)). Мило ми е што дознав за DDStore. Сега не размислувам од каде да

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Професионални и услужливи. Само да продолжите така.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Експедитивност и ефикасност за тимот на DDStore.mk

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Прекрасна соработка со тимот и ќе ве користиме повторно.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Нарачката беше направена брзо, лесно и професионално, наплатата преку интернет беше брза со само два клика, контакт сервисот беше одличен и пријатен за соработка, дури и при нарачката на производот побарав да ми покажат слика од производот, при што тоа и

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Високо професионален однос кон клиентите. Брза испорака на пратките. И секогаш достапни за одговор на прашањата од страна на корисниците. Топла препорака за сите оние кои се двоумат.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Во поглед на услугата сум многу задоволен, добив брз одговор по email и брза резервација потоа, продуктот беше испорачан денот на кој беше договорено, ова ми е втор пат како купувам од DDCom и исто позитивно искуство имав и првиот пат пред 3 години. Ова м

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

За прва нарачка соработката се одвивање одлично, се надевам и натаму ќе соработуваме

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Секогаш најдобри, услугата е на врв, за секое побарано нешто има решение. Брз сервис и квалитетен.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Сум купувал и порано од DDStore и секогаш сум бил задоволен од услугата. Најобемна и најквалитетна понуда за сечиј вкус и џеб и секогаш прва станица при барање на некој производ :-) Топла препорака за секого.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

DDStore e onlajn prodavnica na koja lesno i brzo mozam da go najdam proizvodot sto go baram. Personalot raboti brzo i profesionalno, i sekogas e usluzliv i spremen da pomogne. Mi se dopagja principot na naracka po potreba, osobeno dokolku se raboti za art

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Mnogu zadovolen od vasite uslugi. Edinstveno mesto vo Makedonija kade sto ima izbor na poveke brendovi. Se nadevam i na idna sorabotka. Marko!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

No words needed. Многу задоволен од производот и доставата :)

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Голем процент, поготово компјутерски делови и галантерија, ми е набавен од ДДКом. Во последно време набавувам и електроника за по дома (Android Smart OTT TV Box, клима...) Задоволен? Па да, се приметува...

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

10 години како што купувам во DDStorе и мислам дека се едни од најдобрите, како односот према клиентите, така и останатите работи.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Во принцип, одлична услуга, иако имаше мало доцнење на производот, но бидејќи не ми се брзаше, а знаев дека производот тешко може да се најде на нашиот пазар, јасно ми беше дека ќе требаше да почекам малку.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Во секој случај, задоволен сум и од производот и од стручноста на вработените и би им препорачал и на други да купуват од вашата фирма.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Се што ќе посакаш во ДДСТОР има, најдобрата онлајн продавница во Македонија!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Услугата беше одлична, комуникацијата преку емаил и телефон со Светлинка Јовановска беше бра, за секое прасанје веднас добивавме повратен одговор на маил и изврсена ни е испорака на производот на време.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Изненаден сум од брзата услуга, најдобра интернет продавница во која има се разбира многу добри производи и ќе нарачам секако повторно! БРАВО ДДСТОР

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Брзи, учтиви, коректни! Свежина на македонскиот пазар. Продолжете само така!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Премногу сум задоволен од услугата на вработените во ДДКОМ 5* за нив. Имаат повеќе од доволно избор и комплетиранњето на нарачката беше изненадувачки брзо. Да можев да дадам 6* би го сторил тоа. Искрено ги препорачувам ДДКОМ!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Брза и квалитетна услуга на секој можен начин..

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична комуникација

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер брзи и пријатни луѓе

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Продавница со најголем избор на ИТ опрема во Македонија, воедно и најефтини продукти , брз одговор на прашањата, попуст при купување на повеќе продукти, навремена достава.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Немам забелешки, супер сте!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Ми се допаѓаше што веднаш ми одговоривте на нарачката и ми понудивте друг производ.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Keep it going and bring as many new products as you can.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Понуда на продукти од добар квалитет, кои ги нема на нашиот пазар

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Премногу добри, точни супер услуга, продолжете така!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична соработка. На југоисточниот дел од територијата на Македонија не е ја познаваат вашата продавница.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична организација и услужливост, брза достава, се на се сум многу задоволен!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Купувањето во Вашата интернет продавница ми претставуваше задоволство. Одлична комуникација, експедитивни во работата. Продолжете така.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Производот го добив побрзо од предвиденото. Го подигнав веднаш, без никакво одолговлекување од заради административни работи...

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер се, усложливли и љубезни кога имам некое прашање со љубезен одговор ми враќаат

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Мислам дека DDStore за сега работи неверојатно добро и ги задоволува потребите на сите на многу лесен и едноставен начин.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Многу професионално. Продолжете во ист стил.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Мислам дека сте на вистинскиот пат, продолжете така!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Лично...Од Штип сум и неколку пати купувам од ДДСтор.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Ги порачувам производите на маилот на ДДСтор и секогаш ги добивам навреме.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Комплетно сум задоволен од услугите и ја препорачувам оваа онлајн продавница на сите потрошувачи.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Професионално, одговорно и навремено.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер се. Ова ми е трета нарачка и секогаш се точни и прецизни. Препорачувам на сите кои се двоумат да нарачаат нешто.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Место каде што навистина може да се пронајде скоро сè од IT опрема. Секогаш ми е прв избор за прверка дали нешто може да се најде во Македонија.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Од ДДСтор јас сум многу задоволен. Многу лесно да најдеш што сакаш и многу брзо преку вебстраницата. Ако нешто нема кај вас, тогаш нема во села Македонија... Единствена негативна точка што ја имам е со транспортот. Вториот пат што од Скопје до Тетово прат

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Професионални до крај.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Нешто што недоатасуваше на пазарот,овозможивте достап до сите можни корисници по прифатливи цени

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична понуда на „second hand“ производи,со што има можност секој да има некаков хардвер дома и да се вклучи во интернет заедницата и за било кои потреби.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлично online пазарење, без компликации и оддолжувања. Администраторите се брзи, љубезни и ажурни. Производот го имав во раце за помалку од 48 часа.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Браво за дечките, супер си ја бркаат работата.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Прекрасен млад тим на професионалци, љубезни, ми понудија стручна помош за што им упатувам благодарност. Првиот лаптоп го земав за ќерка ми и набрзо ќе се вратам и за синот. Прекрасен избор на продукти!!!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична комуникација, Супер понуда на IT производи, Брза испорака

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер сте, само продолжете така!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Најприфатлива цена за производот од конкуренцијата.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер customer service, Александар од продажба беше многу комуникативен и отворен, конфигурацијата ми беше готова за два дена! Hight recommended!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Please have a more tight connection with the Postal office, it took them 3 extra days to delivered the product that I've ordered.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Феноменални сте, кај стигнам ве фалам и препорачувам, поздрав.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлични сте, продолжете да се усовршувате и да бидете секогаш подобри

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Само продолжете со вашата работа која ја работете многу професионално.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Би било супер доколку се подобри начинот на проверка на достапност на производот, т.е на повеќе производи има прашај на залиха, би било супер доколку се елиминира таа потреба или барем подобри

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Задоволен сум од брзината за превземање на нарачката и од вработените

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Немам посебни забелешки во моментот. Сум соработувал со DDStore неколку пати и немам никаква замерка. Услугата била секогаш солидна и на ниво. Биле достапни како за консултација во врска со производите, така и за помош околу инсталација, функционалност, с

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Исто така неколкуте членови од тимот со кои сум контактирал се и стручни во својата област. Често во друга продавница се сретнуваат луѓе кои не знаат основни работи за производите кои ги продаваат. Затоа веќе 3 години со ред, јас не размислувам од каде ќе

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Just in some places the website missing translate English like payment method or shipping method.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Брзи услуги на професионално ниво.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Извонредно нешто! Првпат сретнувам некој во Македонија да бара фитбек веднаш после пружената услуга, секоја чест. Се надевам дека оваа ќе ви придонесе за понатамошно подобрување на услугите, на вистински пат сте!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Тим од одлични вработени, подготвени на секаков предизвик.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Целата работа завршена за 36 часови. Во секој случај препорака. Благодарам.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одличен фидбек од вработените! Се надевам ќе отворите продавница на повеќе видно место.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Искрени препораки за ДДСторе,брза и коректна соработка.Препорачувам

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлични сте, изненадена сум од сето ова колку бргу оди. Браво!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер сте! Цени ниски, услуга стручна и брза!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична поддршка при изборот на продуки

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Воодушевен сум од начинот како функционирате. Го барав подолго време тоа што ми треба, а кај вас го најдов веднаш и следниот ден веќе прозиводот го имав. Големи професионалци сте. Браво.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Услужливи и комуникативни, спремни за работа со клиенти, продолжете така, со почит, адвокат Милица Спироска од Кичево.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Крајно сериозни и професионални. Само може да се посака да се соработува со вас. Ви благодарам за брзината и разбирањето.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер и презадоволен. Цело Скопје го пребарав за Logitech MX Master mouse и единствено Вие успеавте да го набавите и го купив.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Соработката со DDStore е генерално на задоволително ниво.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Многу добро. Вклучете давање Ваши совети, препораки насоки за избор на определен производ од група група производи, доколку клентот го бара тоа

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Доколку можете да го автоматизирате процесот за проверка дали продуктот го имате на залиха при онлајн продажба би го забрзале целиот процес. Посебно за празници добив конфирмација после неколку дена.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Професионалноста во работењето и непосредноста во односот со клиентите само го надополнуваат одличниот впечаток што го остава DDStore кога ќе се разгледа нивната богата понуда на производи по конкурентни цени.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Го нарачав компјутерот од вашата страна што ја најдов на социјалните мрежи, задоволна од рекламата за тоа што пишува е вистина и испораката е брза за ден-два и не се наплаќа дополнителни трошкови за испорака. Задоволен потрошувач, поздрав.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Меѓу најдобрите online tech компании во регионот!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлична услуга, довар избор на производи и достава на време, би ги препорачал на сите. Продолжете така!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Супер сте, имате голем број на продукти кои што и најголемите увезувачи на ИТ продукти во МК ги немаат на лагер со месеци!!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Единствено што би посакал да сте во подобра локациа, оти навистина со години не сум знаел дека постоите :)

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Имам многу високо мислење,мислам дека многу брзо и квалитетно одговориве на моето барање.Се оди во насока да се заштеди време и пари.Вработените се на висина на задачата и квалитетно одговорија на побарувачката.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Предобро,Се мислам да земам уште еден ист ваков продукт.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Првпат нарачуваме од ДД-Сторе и многу сме задоволни од комуникацијата на вработените и брзината на комплетирањето на нарачката и испораката.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Позитивен фидбек задоволна муштерија. Супер сте дечки. Ви посакувам уште поголем успех во работата.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Продолжете како досега, добро ви оди.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Одлични! Си добив и 10% попуст за следна нарачка и бесплатна достава. Производот го купив за предобра цена и гаранција 1 година!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Неколку пати има нарачано производи од ddstore.mk, вработените секогаш одговараат брзо на прашањата и помагаат при изборот, испораката супер брза (порачка направив во вторник, денес четврток производот е веќе инсталиран во компјутер, 2 дена). Пакувањето

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

05/07/2019 Квалитетен однос на вработени. Конкретни и брзи во одговори и нарачки. Мојата нарачка беше готова за помалку од еден ден. Само напред, одлични сте!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

05/09/2019 Добра поддршка за корисници и брза услуга.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

06/14/2019 Брза и квалитетна услуга, не сум експерт по компјутери, но сигурен сум дека ако ми треба помош вработените би помогнале без проблем. Вашата страна ја најдов преку пријател кој ми предложи бидејќи има искуство со вас и многу лесно се снајдов за

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

06/21/2019 Процесот на нарачка, плаќање и испорака е одличен, како и комуникацијата со клиентите. Продолжете да ја проширувате понудата на производи.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

07/06/2019 Одлична работа на цела екипа од DDStore... комуникативност, брзина и експедитивност. Само продолжете така. Се надевам ќе соработуваме повторно.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

07/26/2019 Позитивно искуство при набавка на продукти

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

07/25/2019 Се беше многу лесно и едноставно. Брза комуникација со вработени ❤️

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

07/27/2019 Прекрасно искуство за online нарачка со македонска фирма. Одлични и проактивни вработени, кој безпрекорно си ја извршуваат својата работа. Комуникацијата и покрај тоа што беше телефонска и по мејл, не придонесе до никакви потешкоти и до недораз

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

09/04/2019 Одлична услуга. Би посоветувал некако ако има можност да се реагира на тоа да не стигнуваат маиловите во спам. Ќе повторам, незнам дали е тоа можно ама ќе се подобри услугата за 30-40%, се друго беше феноменално. Вработените топ, фини, брзи и у

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

09/12/2019 Одлична услуга и комуникација, добар избор на производи и доста добри попусти!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

09/19/2019 Браво за професионалноста во вашата работа!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

09/30/2019 Супер услуга, перфектни производи, најдобри цени.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

10/09/2019 Од досегашното искуство се било одлично.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

10/18/2019 Одлично извршена работа

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

10/22/2019 Супер сте, продолжете понатака.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

10/28/2019 Се на едно место, немам потреба да барам наоколу

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

11/05/2019 Голем избор на производи. Релативно брза испорака на нарачаниот производ.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

11/21/2019 Една од ретките компании што можете да се договорите во однос на улугите што ги нудат.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

11/27/2019 Супер понуди, за добр цена... Може се да се најде на едно место.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Поголема прецизност за продуктите дали се на лагер

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Продолжете вака, ве знаеме од Вашиот почеток.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Брзна испорака, коректни продавници, голема доверба.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Да носите ако сте во можност и половни премиум бизнис лаптоп машини

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Транспарентни, коректни и прецизни.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

Првото искуство е одлично, супер брза изработка на конфигурација по нарачка, продолжете така.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

12/10/2020 Прв пат купувам од DDStore и многу сум задоволна. Голема понуда на продукти, лесна навигација на сајтот, достапни цени и професионален и љубезен персонал. Задоволна сум од услугата и начинот на нарачка и достава на нарачаните производи. Препора

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

26/01/2021 Визуелно подобар сајт. Во однос на функционалноста е екстра.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

04/02/2021 Редовно ажурирање на лагерот со сајтот, се друго е ок !

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

17/02/2021 Супер понуди и услуга, продолжете така.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

25/02/2021 Основната спецификација на производите пожелно е биде на македонски јазик. Цените на производите да се пониски за разлика од класичните продавници.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

26/02/2021 Мене ми излеговте во пресрет најбрзо што може за овој начин на работа кој би барал побрзо или нема искуство што купува.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

26/03/2021 Услужлив персонал кој брзо одговара на прашањата и добар сајт за лесно извршување на порачки.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

31/03/2021 Многу вредна компанија и брза услуга. Фала ви, јас сум многу задоволен со компјутерот. Поздрав

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

12/04/2021 Навистина сум одушевен, од коректноста, и професионалноста. Секоја чест, само така продолжете.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

22/04/2021 За разлика од 2017 процесот на купување на продукти од вашата продавница е многу подобрен и немам никакви забелешки. За подобрување ви препорачувам да го унапредите срчот на страната.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

23/04/2021 Зголемување на брзината на испорака преку чување на поголема количина залихи

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

13/05/2021 Верувам дека со текот на времето и со стекнатото искуство, и самите ќе увидите што треба да се поправи, и ќе го сторите тоа.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

12/11/2021 Немам забелешки, се е прегледно и добро објаснето

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

09/03/2022 Межеби уште малку поголем асортиман

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

09/03/2022 До сега, можам само да кажам да продолжите така. Искрено до сега од 2те нарачки сум презадоволна во поглед на цена, квалитет, услуга и брзина на достава.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

11/03/2022 Задоволна сум од понудата на продукти, односот на вработените и експедитивноста при комуникација и при достава. Продолжете така :)

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

30/03/2022 Немам препораки. Доволно сте добри и вака.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

15/04/2022 Супер брзи и ефикасни сте

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

20/04/2022 Одличен однос со клиент и супер комуникација.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

11/05/2022 Брзо процесирање на нарачките. Брза испората на производите.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

07/06/2022 Премногу задоволен од коминукативноста на вработените и брзата услуга.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

21/07/2022 Одлична понуда, супербрза услуга, одлична комуникација со клиенти

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

05/11/2022 Брзо процесирање на нарачките. Брза испората на производите.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

06/07/2022 Премногу задоволен од коминукативноста на вработените и брзата услуга.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

21/07/2022 Одлична понуда, супербрза услуга, одлична комуникација со клиенти

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

09/12/2022 Секоја чест, за наши услови ПРОФЕСИОНАЛЦИ во секој поглед, персоналот - ТОП деловна култура, Експедиција на високо ниво, секоја чест, Со Почит

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

27/01/2023 Одлично функционираат онлајн нарачките. Во секоја смисла, едноставност, комуникација со доделен агент, испорака.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

29/03/2023 Премногу љубезна вработена на каса.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

10/07/2023 Навремена и брза услуга, услужлив и учтив персонал.

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

14/11/2023 Комуникацијата ви е одлична и професионална!

- ДДСтор Клиент -

Testimonial

15/01/2024 Одлични сте. Продолжете така и секој ден бидете подобри од вчера.

- ДДСтор Клиент -