Feedback

E-Mail Archive

03/12/2019 - BlackFriday цени на refurbished DELL компјутери со лиценa и SSD до 15.12

25/11/2019 - Gaming Black Week - refurbished компјутери со НОВИ графички и SSD

15/11/2019 - Викенд гејминг акција 15/16/17/18.11 #WeLoveWeekends

12/11/2019 - HP 8200 Refurbished конфигурации - за гејминг или канцеларија

08/11/2019 - AULA викенд понуда за ГЕЈМЕРИ - We love #DDweekends

06/11/2019 -Refurbished Lenovo лаптопи - бизнис класа, 12.5" со лиценца и SSD

01/11/2019 - Специјална LOGITECH викенд понуда за ГЕЈМЕРИ - We love #DDweekends

24/10/2019 - NZXT H-Series компјутерски куќишта на залиха

09/10/2019 - Refurbished HP гејминг конфигурации со нови GeForce 1030, 1050ti, 1650 графички

09/10/2019 - Refurbished Dell гејминг конфигурации со нови GeForce и Radeon RX графички

08/10/2019 - Asus матични плочи и графички картички на ПОПУСТ

07/10/2019 - MS компјутерски куќишта на залиха со 1 година гаранција

07/10/2019 - Лиценцирани Lenovo работни станици со Quadro графичка и SSD

07/10/2019 - Refurbished монитори од 2700 денари со 1 година гаранција

27/09/2019 - Принтирај економично со Xerox MFP принтер - нов модел на попуст

24/09/2019 - Нови ДД Конфигурации оптимизирани за гејминг и професионална работа

17/09/2019 - Autumn Price Fall акција на пакет лиценцирани или гејминг компјутери со монитори

06/09/2019 - Лиценцирани Dell & HP Mini PC со SSD само во DDStore.mk

01/09/2019 - BACK-TO-SCHOOL Нови количини на лиценцирани Office&Home бренд компјутери

01/09/2019 - BACK-TO-SCHOOL Нови количини на гејминг бренд конфигурации

14/08/2019 - Нови количини на професионални и гејминг DELL монитори

05/08/2019 - Летна распродажба на ЛИЦЕНЦИРАНИ HP компјутери со ПОДАРОК SSD

26/07/2019 - Споредување На Windows 10 Home И Windows 10 Pro

24/07/2019 - Гејмај на бренд машина со нова GTX1050 и Genius периферија 3/1 ПОДАРОК

23/07/2019 - Нарачајте онлајн Canon фотоапарат и добијте попуст изненадување!

22/07/2019 - Нарачај Lenovo лаптоп на попуст и не заборавај да го ставиш во ранец!

22/07/2019 - Кажи им Bon Voyage на сите и патувај безгрижно со DDStore.mk

04/07/2019 - ASRock пакет: Матична плоча + Графичка картичка за САМО 12.500ден.

01/07/2019 - Лиценцирани refurbished лаптоп компјутери забрзани со SSD

27/06/2019 - White Shark слушалки и друга опрема за гејмери

24/06/2019 - Lenovo графички работни станици забрзани со SSD и лиценца

12/06/2019 - Професионални и гејминг LENOVO монитори на залиха

06/06/2019 - Гејминг матични плочи од врвни брендови на попуст

03/06/2019 - Понуда за компании - Лиценцирани HP компјутери - заштедете до 70%

30/05/2019 - Понуда за компании - професионални бизнис лаптопи со Windows 10

14/05/2019 - Гејминг конфигурации со нови GTX1050 графички + Genius COMBO ПОДАРОК

17/04/2019 - Нови количини на Dell, HP и Lenovo сервери и работни станици

17/04/2019 - Нови количини на ГЕЈМИНГ бренд конфигурации со НОВИ графички!

17/04/2019 - Нови количини на лиценцирани Office&Home бренд компјутери

17/04/2019 - DD-BDay 13 - да прославиме заедно!

01/04/2019 - Насмеј се, први април е :)

11/03/2019 - Лиценциран мини HP компјутер за само 15.900 ден.

14/02/2019 - Dell десктоп компјутери со SSD и монитори на ПОПУСТ

11/02/2019 - Февруарска акција на SSD дискови

07/02/2019 - Fujitsu Esprimo E710 SFF - Германски квалитет со или без лиценца по намалени цени.

04/02/2019 - Нови количини A Class Refurbished монитори од 3.000 денари

01/02/2019 - Спреми си чадор, ќе врнат попусти во DDStore

18/01/2019 - Атрактивно дизајнирани TRUST компјутерски слушалки и звучници по намалени цени!

14/01/2019 - Најниски цени на лиценцирани HP компјутери со моќен i7 процесор

09/01/2019 - HP Пакет понуда плус ПОДАРОК за САМО 17.000ден

28/12/2018 - Тимот на ДДСтор Ви посакува Среќни Новогодишни Празници

28/12/2018 - 15 дневна празнична акција на сите nJoy производи.

20/12/2018 - ВНИМАТЕЛНО одбрани DD конфигурации САМО ЗА ВАС!

17/12/2018 - Понуда за компании - лиценцирани ALL IN ONE компјутери за основно средство

14/12/2018 - Секогаш најдобри цени на SSD дискови! Забрзајте го вашиот компјутер до 10 пати

10/12/2018 - Вистинските бои се во IPS мониторите - Стил, квалитет и достапни цени на едно место - DDStore.mk

06/12/2018 - Мобилност со високи перформанси. Нови количини A Class Refurbished лаптопи. Заштеда до 70%

03/12/2018 - Клиент Конфигурации - YOU IMAGINE, WE MAKE IT REAL

29/11/2018 - #MakeYourSpace - Канцелариски столици од Nowy Styl

21/11/2018 - Застани што и да правиш, пронајди го бувчето во DD и добиј до 70% ПОПУСТ!

11/11/2018 - ♛ Продукт на денот ♛ HP 8200 ELITE TOWER - GAMER по намалена цена и бесплатна достава обезбедено од ddstore.mk

09/11/2018 - Ултра-компактни и стилски скенери - CanoScan во DDStore

05/11/2018 - HP & DELL Tower куќишта - Голем избор, одлични цени, ограничени количини.

02/11/2018 - TESLA SMART - Се што ви треба. Само сега за прифатлива цена!

31/10/2018 - Импресивен панорамски поглед кон Вашиот бизнис со DELL Pro refurbished монитори!

25/10/2018 - Најдоброто од Mitsubishi во ddstore.mk по најдобра цена +Бесплатна Достава!

15/10/2018 - Мала, компактна но моќна HP Compaq Elite 8200 и 8300 со лиценциран Windows по намалени цени и Бесплатна Достава

09/10/2018 - HP Compaq Elite 8200 USDT со i5 и Windows10 во пакет или не по намалени цени + подарок + бесплатна достава

04/10/2018 - TYSSO на залиха во ДДСторе. Спремни да го поттикнеме вашиот бизнис

01/10/2018 - Life is just a game - RAZER - голем избор, големи попусти до крај на месец октомври

25/09/2018 - Една неодолива ПОНУДА Acer лаптопи + ПОДАРОК D-Link рутер. Само во DDStore!

24/09/2018 - ♛ Продукт на денот ♛ HP 200 G3 All-in-One PC со web камера по одлична цена и бесплатна достава само во ddstore.mk

21/09/2018 - Канцелариски столици од Nowy Styl

20/09/2018 - Септемвриско водено оладување на вашиот компјутер со NZXT кулери

13/09/2018 - ПОПУСТ на A Class Refurbished HP GAMING конфигурации со НОВА GTX 1050Ti графичка и ЛИЦЕНЦИРАН Windows 10. САМО ВО DDSTORE

12/09/2018 - 15 дневна HP промоција на одредени модели

10/09/2018 - ♛Продукт на денот♛ HP Compaq Elite 8200 SFF A Class Refurbished

06/09/2018 - Нови Количини A Class Refurbished Монитори

23/08/2018 - Нови количини компјутери во микро куќишта

23/08/2018 - Back to School акција со Lenovo

22/08/2018 - -5% ПОПУСТ TESLA ТЕЛЕВИЗОРИ

20/08/2018 - Нови количини A Class Refurbished моќни работни станици и сервери со Xeon процесор и SSD диск!

18/08/2018 - Нови количини A Class Refurbished моќни бренд конфигурации со i7 и лиценциран Windows од 16.900ден

13/08/2018 - Пакет АКЦИЈА - компјутер + монитор од 9.600 денари

10/08/2018 - LG & ACER монитори на ПОПУСТ -10%

09/08/2018 - TESLA телевизори на ПОПУСТ -10% до 15.08

01/08/2018 - ♛Нови количини♛ A Class Refurbished бренд компјутери со Windows 10 и моќни i7 процесори од 16.500 денари

31/07/2018 - Gamer A class Refurbished компјутери со нови графички карти во Tower куќишта од 19.900 денари

30/07/2018 - Добредојдовте во интернет продавницата на најголемиот доставувач на IT опрема во Македонија

25/07/2018 - Бренд компјутери со Windows 10 Pro и SSD од 10.900 денари

25/07/2018 - Ново во ДДСтор ♛All In One A Class Refurbished Компјутери ♛

22/07/2018 - Нови Количини A Class Refurbished Бренд Компјутери Од 4200

18/07/2018 - MSI Gaming Пакет Акција!

16/07/2018 - Нови количини A Class Refurbished лаптопи ПРОФЕСИОНАЛНИ БИЗНИС СЕРИИ

09/07/2018 - Информации за ДДСтор ♛ Клиент конфигурации♛ (custom build)

06/07/2018 - Ново и на ПОПУСТ во DDStore - Mitsubishi Electric

02/07/2018 - Летен месец на мрежна опрема TP-LINK разделници, рутери и мрежни адаптери

28/06/2018 - Акција на DELL десктопи и лаптопи

26/06/2018 - Ултра Тенок HP EliteBook Бизнис Модел со лиценциран Windows 10 на попуст

19/06/2018 - Летен ПОПУСТ на користени и нови лаптопи во DDStore

14/06/2018 - Проектори BenQ и Optoma на ПОПУСТ - Биди дел од играта

21/05/2018 - ЗОШТО КОМПЈУТЕРИТЕ СО ЛИЦЕНЦИРАН WINDOWS СЕ СО ПРЕДИМСТВО ВО ДДСТОР

21/05/2018 - MSI матични плочи на АКЦИЈА! Најдобро од најдоброто за сите гејмери од ДДСТОР

20/05/2018 - Пакет Акција на компјутер + монитор со Лиценциран Windows 10, подарок и бесплатна достава за САМО 9.600ден

18/05/2018 - HP Compaq Elite Micro PC со i5 процесор и лиценциран Windows 10 од 12900 денари

17/05/2018 - OPTOMA Проектори на попуст како за на светско

11/05/2018 - Распродажба на Ultra Small HP Compaq Elite 8300

20/04/2018 - ♛Lenovo ThinkPad E480♛ НА ПОПУСТ

02/04/2018 - 13 причини за инспирација

02/04/2018 - НОВ ПРОИЗВОД во ДДКОМ - nJoy Aerial лесен и тенок лаптоп

23/03/2018 - Ултра тенки HP EliteBook бизнис модели

21/03/2018 - Нови количини лаптопи професионални бизнис серии - Dell Latitude, Lenovo ThinkPad, HP Elitebook

21/03/2018 - Нови количини користени лаптопи со лиценциран Windows од 7900 ден

19/03/2018 - Пакет промоции - Бренд компјутер + Монитор од 9600 денари!

19/03/2018 - Користени бренд компјутери со Windows 10 Proffesional

19/03/2018 - Бренд компјутери со SSD и лиценциран Windows 10 од 9900 денари

19/03/2018 - НОВО! Микро PC Fujitsu со Core i3 од 7500 денари. Идеални за медиа центар

19/03/2018 - Понуда за компании - Лиценцирани користени бренд компјутери

18/03/2018 - Даска за онлајн сурвање со или без лиценца

13/03/2018 - Нови количини користени монитори од 2700 денари

14/02/2018 - DELL Акција на нови модели лаптопи и декстопи!

13/02/2018 - ДДСтор - Секогаш најдобри цени на SSD дискови

12/02/2018 - LOVE IS IN THE AIR Специјална понуда за Денот на вљубените од ДДСтор!

09/02/2018 - Пакет акција! Лиценциран DELL компјутер + 24" DELL Монитор

09/02/2018 - Пакет акција! Лиценциран HP компјутер + 27" HP Монитор

09/02/2018 - Даска за онлајн сурфање Fujitsu Esprimo за само 4.200ден.

09/02/2018 - Користени бренд компјутери со лиценциран Windows 10 од 6900 денари

07/02/2018 - Уреди за складирање податоци на ПОПУСТ

06/02/2018 - Qnap во ДДСтор - NAS мрежни дискови за професионални backup решенија

23/01/2017 - Канцелариски столици од Nowy Styl

15/01/2017 - ПРОЧИСТУВАЧИ НА ВОЗДУХ BlueAir Pure - 30% Неповторлива неделна акција

21/12/2017 - Новогодишна MSI распродажба - Совршена комбинација на перформанси и цени!

21/12/2017 - Лиценцирани компјутери како основно средство - Понуда за компании

20/12/2017 - ⁂Нови производи во DDStore - Прочистувачи на воздух⁂

12/12/2017 - Даска за онлајн сурфање со или без лиценца

29/11/2017 - Користени лаптопи - професионални 14" Бизнис серии

28/11/2017 - Нови количини Dell и HP монитори - професионални бизнис серии

21/11/2017 - Голема ноемвриска UPS распродажба од nJoy

02/11/2017 - Есенско намалување на користени бренд конфигурации со Intel® Core™ i5

27/09/2017 - Октомвриска MSI распродажба

21/09/2017 - ♛AMD Ryzen™ Threadripper™ 1950X Processor♛

11/09/2017 - nJoy PSU - Имај ја моќта на твојата страна!

11/09/2017 - MSI Графички картички и матични плочи НА АКЦИЈА!

23/08/2017 - Нови количини ДД Конфигурации со AMD Ryzen!

16/08/2017 - Нови количини користени бренд компјутери со Windows 10 Pro од 12500 денари

04/08/2017 - Летна понуда активни напојувања по супер цени

26/07/2017 - Графички карти nVidia Quadro

25/07/2017 - Акција на Gigabyte Gaming глувци и тастатури!

25/07/2017 - Lenovo Legion Gaming Y520 на попуст!

19/07/2017 - !!!Ново во ДДСтор!!! EVGA Power Supplies & Graphics Cards

10/07/2017 - Користени бренд компјутери со лиценциран Windows 10 и SSD диск од 10400 денари

04/06/2017 - Користени лаптопи - професионални серии со nVidia Quadro

26/05/2017 - !!!НОВО!!! ВО ДДСтор ССД дискови Apacer Panther - Гејминг серија

22/05/2017 - Користени лапопи - професионални бизнис серии со Docking станици

19/05/2017 - Нови количини монитори - професионални бизнис серии DELL, HP

18/05/2017 - Моќни работни станици (workstation) со Intel Xeon и nVidia Quadro

18/05/2017 - Распродажба на монитори со 6 месеци гаранција од 2600 денари

18/05/2017  - Промоција на ACER Гејминг Монитори -4%

17/05/2017 - Користени бренд компјутери моќни конфигурации со i3, i5

17/05/2017 - Користени бренд компјутери со лиценциран Windows 10 од 6900 денари

16/05/2017 - MSI НА АКЦИЈА Најдобро од најдоброто за сите гејмери!

16/05/2017 - ПАКЕТ АКЦИЈА! Бренд компјутери со лиценциран Windows 10 + Монитор од 9900 денари

12/05/2017 - Паметни климатизери Тесла со -5% намалување и БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!

11/05/2017 - НОВО во ДДСтор - Графички картички Gigabyte Radeon™RX 570 & RX 580

07/04/2017 - Нови количини користени бренд компјутер со Windows 10 веќе од 6900 денари

07/04/2017 - Секогаш најдобра цена на ССД дискови

07/04/2017 - Голема HP акција на печатари

07/04/2017 - Aкција на куќишта, напојувања и кулери Cooler Master

07/04/2017 - Акција на high-end монитори

07/04/2017 - Надворешни дискови на акција

06/04/2017 - Пролетна Gigabyte Акција

06/04/2017 - Повторно на акција SteelSeries Gaming галантерија

27/03/2017 - НОВО! Медиа центар - Микро компјутери од 4000 денари

24/03/2017 - DELL NB & Backpack Alienware 17 купени во пакет добивате 5% попуст

24/03/2017 - Western Digital Blue PC SSD НА ПРОМОЦИЈА

23/03/2017 - Нови количини користени монитори DELL Професионални UltraSharp серии

13/03/2017 - Antec акцијата продолжува и овој месец

28/02/2017 - Новo во ДДСтор - AMD Ryzen™ 7

24/02/2017 - Aкција на куќишта, напојувања и кулери Cooler Master

02/02/2017 - Долгоочекуваните Kaby Lake процесори на залиха во ДДСтор

31/01/2017 - Акција MSI графички картички

25/01/2017 - HP Пакет промоција - Лиценциран компјутер + 22" Монитор - 19000 денари

24/01/2017 - Пакет промоција - Lenovo Core i3 + 19" HP Monitor 15000 денари

24/01/2017 - НОВО во ДДСтор - Матични плочи Gigabyte Z270X Gaming

18/01/2017 - X1 CARBON & X1 YOGA Работи на начинот на кој вас ви одговара

10/01/2017 - Најголем избор на куќишта од MS INDUSTRIAL

03/01/2017 - Универзални докинг станици за лаптопи - 2800 денари

22/12/2016 - Лиценцирани HP бизнис лаптопи со Core i5 16900 ден

22/12/2016 - Нови количини користени сервери и работни станици (WORKSTATION)

12/12/2016 - Акцијата продолжува - Голем избор на high-end монитори

12/12/2016 - ДД-Конфигурации прилагодени за сечии потреби - Офис, Гејминг, Адванс-Рендер

12/12/2016 - Неповторлива декемвриска Antec акција - попусти до 25%

12/12/2016 - Новогодишна промоција на проектори

25/11/2016 - DDStore.MK промоции - повеќе од 150 продукти на акција

23/11/2016 - Акција на Dell UltraSharp U3415W монитор

22/11/2016 - HP All-in-One на промоција

22/11/2016 - Aкција на куќишта и напојувања Cooler Master

17/11.2016 - Ново во ДДСтор - Acer Predator 17 G9-793-788L - Вистински гејмерски лаптоп!

14/11/2016 - Промоција на A-DATA, Samsung & Kingston SSD дискови

10/11/2016 - Акција на Wacom табли за цртање

08/11/2016 - Акција MSI графички картички и матични плочи

08/11/2016 - Квалитетен Микрософт хардвер на попуст!

04/11/2016 - Пакет MediaCenter промоција

04/11/2016 - Пакет office промоција - користен компјутер + монитор

26/10/2016 - Lenovo Yoga 510-14IKB на акција по неодолива цена

23/10/2016 - Есенска акција на LENOVO THINKCENTRE сервери

23/10/2016 - Нови количини SAMA гејминг куќишта на промоција

19/10/2016 - Нови количини со акциски цени на high-end монитори

18/10/2016 - АКЦИЈА! Kingston & Samsung SSD дискови

18/10/2016 - Есенска акција на матични плочи Gigabyte

17/10/2016 - Есенска акција на гејминг графички картички Gigabyte

10/10/2016 - Windows 10 Pro - поголема безбедност и повеќе контрола

09/10/2016 - Нови количини со акциски цени на SteelSeries гејминг галантерија

03/10/2016 - Нови количини користени монитори

03/10/2016 - Користени лаптопи - професионални бизнис серии со лиценциран Windows 10

16/07/2016 - DELL гејминг лаптопи со 3 години гаранција

16/07/2016 - Летна акција Deepcool куќишта

11/07/2016 - Ново во ДДСтор - торби од врвниот производител THULE

06/07/2016 - SSD рецензија Kingston UV300 vs Samsung 850 EVO vs ADATA SP550

06/07/2016 - ДД.ТВ Видео рецензии на хардвер

06/07/2016 - ASUS Bundle акција

23/06/2016 - Летна промоција на Think Server

16/06/2016 - НОВО во ДДСтор.МК Голем избор на LED осветлување

14/06/2016 - Со ACER и BENQ проекторите уживајте во Европското првенство и не пропуштајте ниеден гол!

10/06/2016 - Philips & Quart TV на ПОПУСТ

07/06/2016 - Најнови модели Panasonic inverter клима уреди за 2016-2017 год. серија QKE како и од РКЕ

06/06/2016 - АКЦИЈА! Kingston BULK SSD дискови од 2.600 денари

03/06/2016 - ПРОМОЦИЈА! Лиценциран HP компјутер со моќен Core i5 процесор за само 13.500 денари

17/05/2016 - Ново во ДДСтор Acer Predator 17

17/05/2016 - IdeaCentre All in One Компјутери

14/05/2016 - Најмоќните најтенките бизнис лаптопи - X1 Carbon и X1 Yoga

12/05/2016 - Пролетна акција на TESLA климатизери

12/05/2016 - Изнајмување на компјутери - Computer rental service

12/05/2016 - Користени компјутери - продажба

11/05/2016 - EATON RACK UPS по супер цена!

06/05/2016 - Lenovo Ideapad Miix 300 (10-inch) Таблет со Windows 10 лиценца и Dock тастатура

05/05/2016 - Акција на SAMA гејминг куќишта - BESTBUY за 2016

05/05/2016 - ДДКом Гејминг Акција - составете компјутер по ваш избор

05/05/2016 - Нови гаџети од брендот GoClever во ДДСтор со одлични цени

03/05/2016 - Пролетна акција на SSD дискови од брендовите Samsung & Kingston

03/05/2016 - Пролетна акција на гејминг графички картички

29/04/2016 - Користени бренд компјутери со врвни перформанси - Core i3, i5, i7, SSD, VGA GT750Ti

28/04/2016 - Поголеми можности, намалена потрошувачка - HP ProDisplay P202

27/04/2016 - Нови количини користени бренд компјутери од 4900 денари

26/04/2016 - GoPro камери и дополнителна опрема со врвен квалитет

26/04/2016 - SteelSeries гејминг галантерија нови количини со акциски цени

25/04/2016 - Ново во ДДСтор - Dell Alienware & XPS - гејминг и бизнис DELL лаптопи

25/04/2016 - Користени монитори HP Professional LA2306x 23" LED Monitor - 7900 денари

22/04/2016 - Lenovo®ThinkPad®X1 Yoga

21/04/2016 - Нови количини CASE LOGIC опрема

20/04/2016 - Пролетна акција на професионални монитори

09/04/2016 - Компјутерски Совети & Трикови кои секој треба да ги знае

06/04/2016 - Нови ДД-Конфигурации оптимизирани за гејминг и професионална работа

22/03/2016 - Користени Dell Workstation графички станици

15/03/2016 - Нови количини G.Skill со намалени цени

05/03/2016 - Акција на професионални куќишта и напојувања

22/02/2016 - Mонитори на попуст со 6 месеци гаранција од 2500 ден.

22/02/2016 - ДДСтор.МК - Секогаш најдобри цени на ССД

19/02/2016 - Gigabyte Mini PC акција

17/02/2016 - Моќни OfficePro HP Elite i5 2400 - 14900 ден

17/02/2016 - Акција на професионални Dell монитори

17/02/2016 - Акција на Wacom табли за цртање

16/02/2016 - Нови количини бизнис лаптопи со Core i5 од 15700 денари

15/02/2016 - Нови количини користени бренд компјутери од 5900 денари

10/02/2016 - Февруарска акција на Intel плочи и процесори од 6-та генерација

08/02/2016 - Февруарска акција на гејминг галантерија

07/02/2016 - Најдобра цена Kingston SSD 240GB - 4990 денари

26/01/2016 - Нови ДД-Конфигурации за гејминг и професионална работа

04/01/2016 - SteelSeries гејминг галантерија нови количини со акциски цени

22/12/2015 - Новогодишна гејминг акција - Asus + Intel LGA1151 6та генерација

18/12/2015 - Samsung SSD - новогодишна акција

18/12/2015 - Dell монитори - новогодишна акција

18/12/2015 - Sapphire новогодишна гејминг акција

25/11/2015 - Samsung SSD - 25% Cyber Weekend акција

16/11/2015 - Користени компјутери со лиценци веќе од 6500 денари

25/08/2015 - Нови количини на користени бренд компјутери со лиценци

31/07/2015 - Вработување

11/06/2015 - Нови количини употребувани бренд компјутери со Windows лиценци

27/05/2015 - Најголема понуда на таблети со ваучер - преку 150 модели

21/05/2015 - !!!НОВО во ДДСтор!!! Дневни, неделни и месечни акции.

13/05/2015 - Lenovo промоција - врвна класа на Dual Mode лаптопи со лиценциран Windows 8.1

08/05/2015 - Најголема акција на DELL монитори досега!

28/04/2015 - Користени компјутери со Windows лиценци - цени од 3590 денари.

28/04/2015 - SteelSeries гејминг акција за месец мај!

19/04/2015 - Роденденска акција на компјутерски конфигурации!

16/04/2015 - Fujitsu Esprimo P5731 со лиценциран Windows 7

09/04/2015 - Велигденска акција на ССД дискови!

25/03/2015 - Акција на Kingston рам мемории!

27/02/2015 - Samsung SSD акција!

30/01/2015 - Corsair февруарска акција!

14/01/2015 - CoolerMaster гејминг акција!

17/12/2014 - Декемвриска акција на Samsung SSD дискови! - 850 EVO и PRO

10/12/2014 - Неверојатни цени за користени Dell и HP Rack сервери - од 11900 денари

10/12/2014 - Користени лиценцирани бренд конфигурации од 4370 денари

10/12/2014 - Користени лиценцирани компјутери, лаптопи, сервери по најдобри цени

03/12/2014 - Декемвриска SteelSeries гејминг акција!

12/11/2014 - RAZER - гејминг акција!

31/10/2014 - Акција на компјутерски конфигурации за месец ноември од 9000 денари

29/10/2014 - Полупрофесионален Canon апарат со 20 мегапиксели за 7990 денари

24/10/2014 - Лаптопи со лиценциран Windows 8.1 од 13900 денари

20/10/2014 - Најевтин лаптоп со DUALCORE процесор - 11900 денари

29/09/2014 - Неделна акција на Samsung SSD Evo 250GB

19/09/2014 - Голема акција на гејминг куќишта!

17/09/2014 - Голема акција на гејминг напојувања

04/09/2014 - Голема GoClever BackToSchool акција - таблет со тастатура 2800 денари

19/08/2014 - Голема неделна акција на надворешни дискови!

12/08/2014 - Нов бренд во ДДСтор - канцелариски столчиња NOWY STYL

07/08/2014 - Намалување на Samsung SSD 250GB - 6.800 денари!

23/07/2014 - Голема неделна акција на GOCLEVER 10 инчен таблет!

14/07/2014 - LDK таблети за 2.175 денари!

09/07/2014 - Голема неделна акција ја GOCLEVER таблети - намалување до 40%

30/06/2014 - Викенд акција - Acer таблети, попусти до 30%

30/06/2014 - Неделна акција Samsung SSD, цени од 3990 денари

25/06/2014 - Голема летна акција на BENQ проектори - од 14800 денари

15/05/2014 - Велигденска промоција BENQ проектори со 3 години гаранција

16/04/2014 - Велигденска акција на SSD дискови

21/03/2014 - Викенд Акција - 12% попуст на Dell Optiplex AIO 9010 - 31599 денари

21/03/2014 - НЕДЕЛНА АКЦИЈА - SAMSUNG таблети со 2 години гаранција

19/03/2014 - НЕДЕЛНА АКЦИЈА - WINDOWS 8.1 PRO

14/03/2014 - МЕСЕЧНА АКЦИЈА - Намалување на ГЕЈМИНГ куќишта до -10%

08/03/2014 - МЕСЕЧНА АКЦИЈА Напојувања - Најголем избор, повеќе од 30 модели од најдобрите брендови

08/03/2014 - МЕСЕЧНА АКЦИЈА Напојувања - Најголем избор, повеќе од 30 модели од најдобрите брендови (2)

25/02/2014 - Неделна акција Dell Inspirion I5 со 3 години гаранција - 27.499 ден

25/02/2014 - Неделна акција Dell Inspirion I5 со 3 години гаранција - 27.499 ден (2)

19/02/2014 - SSD дискови со намалени цени - до крајот на месец февруари

11/02/2014 - Неделна акција - НАМАЛЕНИЕ НА 8“ ТАБЛЕТ КОМПЈУТЕРИ

07/02/2014 - Намалување на конфигурации од 08 до 15 февруари

31/01/2014 - Неделна акција 31.01.2014 - Samsung Nexus 10

23/01/2014 - Продукт на денот 23.01.2014

17/01/2014 - Викенд акција - Dell монитор 23 инчи

17/01/2014 - Продукт на денот 17.01.2014 - USB Flash 64 GB

13/01/2014 - Продукт на денот 13.01.2014 - Tablet GoClever Orion

09/01/2014 - Продукт на денот 09.01.2014 - универзална преносна батерија

04/01/2014 - Новогодишните акции продолжуваат до 15ти јануари

02/01/2014 - Продукт на денот 01.02.2014 - Asus Memo Pad HD7

26/12/2013 - Новогодишна акција - Намалување од -20% на Monitor Audio Silver Series

25/12/2013 - Новогодишна акција - Бренд конфигурации по цена од склопувани

25/12/2013 - Продукт на денот 25.12.2013 - Notebook HP AMD - 13650 денари

24/12/2013 - Новогодишна акција - Dell монитори, најголем избор, најдобри цени

23/12/2013 - Продукт на денот 24.12.2013 - Nexus 10

21/12/2013 - Новогодишна акција - Personal Cloud Storage D-Link

21/12/2013 - Новогодишна акција - Personal Cloud Storage D-Link

20/12/2013 - Новогодишна акција - Смартфони LDK и Sony

20/12/2013 - Продукт на денот 20.12.2013 - Кварцна греалка Vivax 1500w - Викенд акција

19/12/2013 - Продукт на денот 19.12.2013 - Samsung Printer/Scanner/Copier - 4999 ден

18/12/2013 - Новогодишна акција - USB Flash без лого

18/12/2013 - Новогодишна акција - USB Flash без лого (2)

17/12/2013 - Новогодишна акција Samsung SSD дискови

17/12/2013 - Новогодишна акција Toshiba лаптопи

17/12/2013 - Продукт на денот 18.12.2013 - Tablet HP SLATE 7

17/12/2013 - Новогодишна акција Vivax таблети - нов 3G модел

17/12/2013 - Продукт на денот 17.12.2013 - Tablet PC LDK

13/12/2013 - Продукт на денот 13.12.2013 - Bluetooth Speakers Gembird

12/12/2013 - Продукт на денот 12.12.2013 - Canon IXUS 123

11/12/2013 -

10/12/2013 - Продукт на денот 10.12.2013 - HDD WD 2TB My Passport

06/12/2013 - Нови количини Sapphire ATI R9 - Викенд акција

06/12/2013 - Продукт на денот 06.12.2013 - Викенд Акција AOC

04/12/2013 - Продукт на денот 04.12.2013 - HP Бренд компјутер по цена на склопуван

03/12/2013 - Продукт на денот 03.12.2013 - Dell Inspirion 14 inch

27/11/2013 - Продукт на денот 28.11.2013 - Мрежен хард диск 3TB

27/11/2013 - Продукт на денот 27.11.2013 - Радијатор на масло Vivax

25/11/2013 -

23/11/2013 - Продукт на денот 23-24.11.2013 - Викенд акција

22/11/2013 - Неделна Acer акција на лаптопи и таблети

22/11/2013 - Продукт на денот 22.11.2013 - Acer Netbook

21/11/2013 - Продукт на денот 21.11.2013 - 4TB Western Digital

20/11/2013 - Продукт на денот 20.11.2013 - Дводневна Samsung SSD акција

18/11/2013 - Продукт на денот 18.11.2013 - Надворешен диск 4TB

15/11/2013 - Продукт на денот 15.11.2013 - Викенд акција

14/11/2013 - Продукт на денот 14.11.2013 - Lenovo IdeaPad Yoga 13

13/11/2013 - Наскоро во ДДСтор.МК Samsung Google Nexus 10

13/11/2013 - Продукт на денот 13.11.2013

11/11/2013 -

10/11/2013 - ПОБРЗАЈТЕ! Гејминг акцијата завршува на 10.11.2013

08/11/2013 - Продукт на денот 08.11.2013 - Викенд Гејминг акција

07/11/2013 - Продукт на денот 07.11.2013 - Гејминг акцијата продолжва

06/11/2013 - Продукт на денот 06.11.2013 - Гејминг акција

05/11/2013 - Продукт на денот 05.11.2013

04/11/2013 - Гејминг конфигурации со новите Sapphire ATI R-серии на графички картици

04/11/2013 - Гејминг акција - графички карти ATI R-серии

01/11/2013 - Продукт на денот 01.11.2013 - Викенд акција

31/10/2013 - Продукт на денот 31.10.2013

29/10/2013 - Неделна акција - ДД-Конфигурации

29/10/2013 - Продукт на денот 29.10.2013

24/10/2013 - ВИКЕНД РАСПРОДАЖБА НА ЦРВЕНИ DELL ЛАПТОПИ 18% ПОПУСТ

23/10/2013 - Продукт на денот 23-24.10.2013

22/10/2013 - Продукт на денот 22.10.2013

18/10/2013 - Продукт на денот 18.10.2013

22/10/2013 - Акција на лаптопи со новиот Windows 8.1

17/10/2013 - Продукт на денот 17.10.2013

Назад