Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Lenovo ThinkPad 65W AC Adapter (slim type); V330-14ARR

Има на залиха
3.350 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 29-12-2021
КОД: 958823
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

ThinkPad 65W AC Adapter (slim type); V330-14ARR, P51s, TB 14-IML, T470, Yoga 370, TB 13s-IWL, L570, T470s, P51s, L470, Yoga 11e 4th Gen, A275, V720-14, T570, Yoga 11e 5th Gen, X270, V330-15ISK, TP13, TP 13 Gen 2, TB 15-IML, 11e 4th Gen, V330-14IKB, V330-15IKB, X380 Yoga, A475,TP 11e 5th Gen, L570, T470, TB 14s-IWL , V330-14ISK, TP 11e, S531, P50s, 11e 3rd Gen, T460, B40-30, B50-30, Helix,E460, X230s, E450, B50-35 , TP 11e Chromebook, Yoga 11e 3rd Gen, L540, E555, X240s, L560, L440, W550s, X1 Yoga 1st Gen, S440, X1 Carbon 2nd Gen, Edge E540, Yoga 12 Laptop, T431s, TB 15-IIL, TB 14-IIL , E575 , B40-70 https://www.lenovo.com/pt/pt/accessories-and-monitors/chargers-and-batteries/chargers/PWR-ADP-BO-TP-65W-AC-Adapter-RP/p/0B47484
Спецификации
Категорија Полначи за лаптопи
Part Number 0B47484
Promotion Type Ново
Brand LENOVO
Write Your Own Review
You're reviewing:Lenovo ThinkPad 65W AC Adapter (slim type); V330-14ARR
Повеќе продукти од LENOVO