ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Lenovo ThinkVision T27i 27" FHD WLED IPS (1920 X 1080) 4ms

Quick Overview

Lenovo ThinkVision T27i 27" FHD WLED IPS (1920 X 1080) 4ms

КОД: 942340

Достапност:

11.850 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена

Details

Уживајте во бескомпромисниот квалитет на 27-инчниот широк монитор ThinkVision T27i. Тој нуди брилијантен Full HD екран погоден за професионална работа, DisplayPort, HDMI и VGA. Боја - црна. Visible area 597.89×336.31 mm Brightness 250 nits Contrast ratio 1000:1 Pixel Pitch[mm] 0.3110x0.3110 mm Response time 4 ms (extreme mode) / 6 ms (normal mode) H / V viewing angles 178 / 178 Аspect ratio 16:9 Resolution FHD (1920x1080) Emissions compliance TCO-7.0, EPEAT Gold Connector HDMI, DP, DP-out,USB 3.0x4 Stand Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand Color Black

Additional Information

Бренд LENOVO
Part Number 61C6MAT1EU
Дијагонала 27"
Резолуција 1920x1080 (FHD)
Време на одзив 4 ms
Гаранција 1080

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите