Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

TJ crtg. for Epson St.SX125/425W/BX305F black (190p.) 10,5ml C13T12814011 EI-T01281 BK*E

Има на залиха
150 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 27-04-2022
КОД: 950181
Прашај за залиха
Гаранција: 1 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Инк кертриџи без глава TJ crtg. for Epson St.SX125/425W/BX305F black (190p.) 10,5ml C13T12814011 EI-T01281 BK*E
Спецификации
Категорија Компатибилни мастила
Part Number tj.ept128140
Brand TopJet
Consumables for Epson
Write Your Own Review
You're reviewing:TJ crtg. for Epson St.SX125/425W/BX305F black (190p.) 10,5ml C13T12814011 EI-T01281 BK*E
Повеќе продукти од TopJet