Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

TJ crtg. for Epson St.SX125/425W/BX305F black (190p.) 10,5ml C13T12814011 EI-T01281 BK*E

Има на залиха
150 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-03-2023
КОД: 950181
Прашај за залиха
Гаранција: 1 (дена)
Инк кертриџи без глава TJ crtg. for Epson St.SX125/425W/BX305F black (190p.) 10,5ml C13T12814011 EI-T01281 BK*E
Спецификации
Категорија Компатибилни мастила
Consumables for Epson
Brand TopJet
Part Number tj.ept128140
Повеќе продукти од TopJet